Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Golden Star

Lue lisää...

Tuotteet 1 - 60 / 92

Tuotteet 1 - 60 / 92

Järjestä:

Järjestä:

Golden Star 850 g ruokasooda
2,50 €
-25%
Norm. 3,35 €(2,94 / kg)
Golden Star 650 g ranskanperunamauste
3,50 €
-29%
Norm. 4,95 €(5,38 / kg)

Golden Star 700 g sitruunahappo
4,99 €
-36%
Norm. 7,75 €(7,13 / kg)

Golden Star 620 g grillimauste
3,99 €
-25%
Norm. 5,35 €(6,44 / kg)

Golden Star 590 g jauhelihamauste
3,99 €
-26%
Norm. 5,39 €(6,76 / kg)

Golden Star 500 g valkosipulijauhe
5,50 €
-30%
Norm. 7,89 €(11,00 / kg)

Golden Star 350 g paprika
3,99 €
-30%
Norm. 5,72 €(11,40 / kg)

Golden Star 700 g leivinjauhe
3,50 €
-28%
Norm. 4,85 €(5,00 / kg)

Golden Star 370 g mustapippuri rouhe
7,95 €
-22%
Norm. 10,15 €(21,49 / kg)

Golden Star 680 g vanilliinisokeri
2,99 €
-35%
Norm. 4,59 €(4,40 / kg)

Golden Star 200 g keittomauste
5,39 €
(26,95 / kg)

Golden Star 150 g basilika
3,95 €
(26,33 / kg)

Golden Star 680 g vaniljasokeri
6,29 €
(9,25 / kg)

Golden Star 12 g neilikka kokonainen
0,67 €
(55,83 / kg)


Golden Star 40 g sellerisuola
0,69 €
(17,25 / kg)

Golden Star 120 g oregano
4,59 €
(38,25 / kg)


Golden Star 350 g kaneli
7,55 €
(21,57 / kg)

Golden Star 100 g vaniljasokeri
1,45 €
(14,50 / kg)


Golden Star 40 g grillimauste
0,65 €
(16,25 / kg)



Golden Star 430 g sipulijauhe
7,69 €
(17,88 / kg)


Golden Star 650 g broilerimauste
5,70 €
(8,77 / kg)

Golden Star 350 g savustettu paprika
6,76 €
(19,31 / kg)

Golden Star 260 g pizzamauste
5,89 €
(22,65 / kg)

Golden Star 12 g viherpippuri
0,59 €
(49,17 / kg)


Golden Star 400 g rouhittu pippurimix
10,99 €
(27,48 / kg)

Golden Star 400 g kurkuma
5,49 €
(13,73 / kg)

Golden Star 80 g ruohosipuli
3,79 €
(47,38 / kg)


Golden Star 400 g kardemumma
25,90 €
(64,75 / kg)

Golden Star 35 g sitruunapippuri
0,65 €
(18,57 / kg)

Golden Star 600 g perunamauste
4,99 €
(8,32 / kg)


Golden Star 10 g rosepippuri
0,69 €
(69,00 / kg)

Golden Star 40 g valkosipulisuola
0,65 €
(16,25 / kg)

Golden Star 1l  rapsiöljy
3,95 €
(3,95 / l)

Golden Star 90 g riistamaustemylly
3,79 €
(42,11 / kg)

Golden Star 16 g juustokumina
0,65 €
(40,63 / kg)




Golden Star 13 g umami
0,69 €
(53,08 / kg)

Golden Star 40 g vanilliinisokeri
0,65 €
(16,25 / kg)

Golden Star 35 g sianlihamauste
0,59 €
(16,86 / kg)

Golden Star 300 g riistamauste
5,99 €
(19,97 / kg)

Golden Star 120 g ruokasooda
0,89 €
(7,42 / kg)

Golden Star 170 g tilli
7,39 €
(43,47 / kg)

Golden Star 330 g pippurimix
9,49 €
(28,76 / kg)


Golden Star 17 g keittokasvikset
0,59 €
(34,71 / kg)

Golden Star 100 g persilja
4,30 €
(43,00 / kg)


Golden Star 320 g sipulirouhe
5,75 €
(17,97 / kg)

Tuotteet 1 - 60 / 92

Golden Star-tuotteet ovat maustaneet suomalaista kotiruokaa yli 50 vuotta. Kotimaisena perheyrityksenä vaalimme perinteisiä reseptejä, mutta tarjoamme myös maukkaita uutuuksia. Laadukkaat, huolellisesti valikoidut tuotteet pakataan Tampereella. Kaiken maailman maut ovat aivan ulottuvillasi!