Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Erityisruokavaliot

Kategoriat

Tuotteet 661 - 720 / 1245

Tuotteet 661 - 720 / 1245

Järjestä:

Järjestä:

Foodin Luomu 330 ml kookosvesi
1,89 €
(5,73 / l)


ZERoh! Wild Strawberry 500 ml juomatiiviste
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(5,58 / l)



SunSpelt Luomu Spelt 500 g jyvä
2,55 €
(5,10 / kg)

Puhdistamo Luomu Vadelma 400 ml kombucha
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(6,98 / l)



Foodin Luomu 200g rouhe kaakaomassa
10,99 €
(54,95 / kg)


Aduki Luomu 500g belugalinssi
6,15 €
(12,30 / kg)

Foodin Luomu 10g oregano
1,59 €
(159,00 / kg)





Hartwall Jaffa Ananas Sokeriton 0,33l 12-pack virvoitusjuoma
8,99 €
sis. 1,80 € pantti(1,82 / l)



Puhdistamo Luomu Persikka 400 ml kombucha
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(6,98 / l)







Aduki Luomu 1kg tumma rusina
13,95 €
(13,95 / kg)

TEHO Lime Sokeriton 0,33 l energiajuoma
1,60 €
sis. 0,15 € pantti(4,39 / l)

Aduki Luomu 750g täysjyväriisi
4,74 €
(6,32 / kg)





Herbamare luomu yrttisuolaseos
3,47 € - 7,59 €
(6,94 / kg)

Foodin Luomu 60 g raakasuklaamanteli
3,15 €
(52,50 / kg)

Foodin Orange 40 g raakasuklaa
3,15 €
(78,75 / kg)



Olvi Juju Ananas Sokeriton 0,5 l virvoitusjuoma
1,99 €
sis. 0,20 € pantti





Yrttipaja 15g kalamauste
3,85 €
(256,67 / kg)


Panda Maitosuklaa 145 g suklaalevy
2,28 €
(15,72 / kg)




Fazer Roseekuulat 260 g makeisrasia
4,29 €
(16,50 / kg)


Renjer poron kuivaliha 25g
7,99 €
(319,60 / kg)

Foodin Luomu 350g kookosjauho
2,39 €
(6,83 / kg)





Becky's Fantasy XL 150 g tikkarit
3,60 €
(24,00 / kg)

Tuotteet 661 - 720 / 1245