Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 168

Tuotteet 1 - 60 / 168

Järjestä:

Järjestä:

Emendo terva narusaippua
2,99 €
-17%
Norm. 3,59 €
Emendo Tervaleijona 500 ml löylytuoksu
4,99 €
-16%
Norm. 5,95 €

Emendo teräksinen kiulusetti
15,90 €
-16%
Norm. 18,90 €

Emendo jääsauna 10ml saunatuoksu
5,90 €
-1%
Norm. 5,95 €

Emendo hunaja-narusaippua
2,99 €
-17%
Norm. 3,59 €

Emendo jääsauna 30g saunakide
5,90 €
-16%
Norm. 6,99 €






Emendo Kaura 100 ml jalkavoide
6,69 €
(66,90 / l)




Emendo saunasetti
19,95 €


Emendo 500ml terva löylytuoksu
3,39 €
(6,78 / l)



Emendo Saunaharja
4,49 €

Emendo muumi-pefletti
12,99 €


Emendo Joulu 2x10 ml saunatuoksut
9,99 €
(5,00 / kpl)






Emendo 10 ml eukalyptus saunatuoksu
4,49 €
(449,00 / l)



Emendo eukalyptus 1L löylytuoksu
5,99 €
(5,99 / l)




Emendo Kiulusetti
37,00 €








Emendo saunalahja
21,90 €



Emendo 500 ml saunanpesuaine
5,95 €
(11,90 / l)

Emendo saunalahja
21,90 €









Emendo Musta 3x10 ml saunatuoksut
13,79 €
(4,60 / kpl)


Tuotteet 1 - 60 / 168

Emendo Oy on suomalainen sauna- ja hyvinvointituotteisiin keskittynyt yritys. Laajan tuotevalikoiman avulla Emendo tarjoaa mahdollisuuden hyvään oloon ja rentoutumiseen kiireisen arjen keskellä. Emendon tuotteilla muutat oman saunasi helposti kokonaisvaltaisen hyvinvoinnin lähteeksi, jossa teet erilaisia hoitoja saunaturpeella, suolalla tai hunajalla, ja rentoudut itsellesi mieluisten tuoksujen avulla, laudeliinoilla ja tyynyillä nautiskellen. Saunatuotteiden valikoimasta löydät myös suloiset Muumi-tuotteet, kuten laudeliinat ja pefletit.

Tuotteiden kehityksessä olennaista on raaka-aineiden perusteellinen tunteminen ja tarkka laadunvalvonta, tuotteiden raaka-aineena käytetään esimerkiksi aitoja 100% eteerisiä öljyjä. Saunatuotteissa Emendo on Suomen markkinajohtaja ja kehittää jatkuvasti uusia sekä saunaan että muuhun hyvinvointiin liittyviä mielenkiintoisia tuotteita.