Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 101

Tuotteet 1 - 60 / 101

Järjestä:

Järjestä:

Golden Star 700 g sitruunahappo
4,99 €
-36%
Norm. 7,75 €(7,13 / kg)

Euca 450 ml ekologinen yleispesuaine
13,50 €
(30,00 / l)

Sini 20 kpl puinen pyykkipoika
1,59 €
(0,08 / kpl)



Ecover Zero 450 ml astianpesuaine
3,59 €
(7,98 / l)


Salliselta 680 g sitruunahappo
7,99 €
(11,75 / kg)





Bio 1 l viemäriputkenavaaja
4,99 €
(4,99 / l)



Puhdas Koti 500 ml Kalkinpoistaja
3,99 €
(7,98 / l)


Euca 500 ml siivoussuihke
11,30 €
(22,60 / l)





Euca 500 ml pintadesinfektioaine
15,95 €
(31,90 / l)




Appelsiini 500 ml pyykkietikka
10,50 €
(21,00 / l)






Silkka 500 ml keittiöpesuaine
2,49 €
(4,98 / l)



Sini 600 g sitruunahappo
9,69 €
(16,15 / kg)

Silkka 500 ml lasinpesuaine
2,49 €
(4,98 / l)





Marius Fabre 500 ml mustasaippuaspray
12,50 €
(25,00 / l)












Bambu tiskiharja
4,69 €





Tuotteet 1 - 60 / 101

Ekosiivous – ympäristöystävällinen vaihtoehto kodin siivoukseen

Kodin siivoaminen on tärkeää, mutta se ei tarvitse tapahtua ympäristön kustannuksella. Ekosiivous-kategoriamme sisältää laajan valikoiman ympäristöystävällisiä puhdistusaineita ja muita siivoustuotteita, jotka ovat biohajoavia ja valmistettu kierrätysmateriaaleista.

Puhdista koti ekologisesti

Perinteiset siivousaineet voivat olla haitallisia sekä ympäristölle että terveydellesi. Niiden käyttö voi johtaa kemikaalijäämiin ilmassa ja vedessä, mikä vaikuttaa negatiivisesti luontoon ja elämänlaatuun. Ekosiivous-tuotteemme ovat turvallisia käyttää ja ne eivät sisällä haitallisia ainesosia, joten voit puhdistaa kotisi rauhallisin mielin.

Valikoimastamme löydät kaiken tarvitsemasi: keittiön- ja kylpyhuoneenpuhdistajat, pyykinpesuaineet, astianpesuaineet sekä lattianpesuaineet. Kaikki tuotteemme ovat tehokkaita ja helppokäyttöisiä, joten voit nauttia puhtaasta kodista ilman huolta ympäristön kuormittamisesta.

Kestävästi valmistettuja tuotteita

Ympäristöystävällisyys on meille tärkeää myös tuotteidemme valmistuksessa. Valikoimassamme on paljon tuotteita, jotka on valmistettu kierrätysmateriaaleista tai muuten kestävästi. Esimerkiksi pesusienet ja -liinat on tehty luonnonmateriaaleista, kuten hamppukuidusta tai bambusta.

Lisäksi monet tuotteistamme ovat täysin biohajoavia, mikä tarkoittaa sitä että ne hajoavat nopeasti maaperään eikä niistä synny haitallisia jäämiä. Näin voit olla varma siitä, että käytettyjen tuotteiden vaikutus ympäröivään luontoon on mahdollisimman vähän.

Tee hyvä teko ympäristölle

Ostaessasi Ekosiivous-tuotteita teet hyvän teon ympäristölle. Voit olla varma siitä, että käyttämämme raaka-aineet ovat kestäviä ja turvallisia sekä sinulle että luonnolle. Lisäämällä nämä tuotteet osaksi arkea autat edistämään kestävää kehitystämme.

Tutustu nyt verkkokauppamme laajaan valikoimaan ekologisia siivoustuotteita ja tee hyvä teko ympäröivälle maailmalle!