Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 38 / 38

Tuotteet 1 - 38 / 38

Järjestä:

Järjestä:

LV 500 ml desinfiointiaine kodinpinnoille
5,75 €
-20%
Norm. 7,19 €(11,50 / l)
Heti 1 l Klooripesu Pro
11,04 €
-20%
Norm. 13,80 €(11,04 / l)

Heti Jälkidesi spray 750 ml desinfiointiaine
10,80 €
-20%
Norm. 13,50 €(14,40 / l)

Heti Jälkidesi 5 l pintojen desinfiointiaine
24,72 €
-20%
Norm. 30,90 €(4,94 / l)

Heti Trio 5 l desinfioiva puhdistusaine pinnoille
55,92 €
-20%
Norm. 69,90 €(11,18 / l)

Heti Trio 1 l desinfioiva puhdistusaine pinnoille
12,32 €
-20%
Norm. 15,40 €(12,32 / l)












Euca 500 ml pintadesinfektioaine
15,95 €
(31,90 / l)















Nord Clean 1 l kloriitti
1,89 €
(1,89 / l)





Tuotteet 1 - 38 / 38

Puhdista ja suojaa – Desinfiointiaineet Kärkkäiseltä

Desinfiointiaineet ovat tärkeä osa hygienian ylläpitämistä, varsinkin nyt kun maailma taistelee pandemian kanssa. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman erilaisia desinfiointiaineita, jotka auttavat sinua pitämään kodin ja työpaikan puhtaana ja turvallisena.

Monipuoliset desinfiointituotteet

Kärkkäiseltä löydät monipuolisen valikoiman erilaisia desinfiointituotteita, jotka on suunniteltu puhdistamaan ja desinfioimaan erilaisia pintoja ja esineitä. Valikoimastamme löytyy muun muassa käsihuuhteita, pintojen desinfiointiaineita sekä ilmanpuhdistajia. Voit valita tuotteen sen käyttötarkoituksen mukaan ja varmistaa näin parhaan mahdollisen lopputuloksen.

Tehokas suojaus arjessa

Desinfiointiaineiden avulla voit suojata itseäsi ja läheisiäsi bakteereilta, viruksilta ja muilta haitallisilta mikrobeilta. Ne ovat tehokas tapa estää tartuntojen leviämistä ja pitää ympäristösi puhtaana. Kärkkäisen verkkokaupasta tilaat helposti tarvitsemasi desinfioinnintuotteet kotiovellesi asti.

Tutustu valikoimaamme

Kärkkäinen tarjoaa laadukkaita desinfiointituotteita kilpailukykyiseen hintaan. Tutustu valikoimaamme verkkokaupassamme ja tilaa tarvitsemasi tuotteet jo tänään! Pidetään huolta toisistamme ja ympäristöstämme yhdessä – osta nyt Kärkkäisen desinfiointituotteet!