Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 95

Tuotteet 1 - 60 / 95

Järjestä:

Järjestä:

Abena Classic 100 kpl läpikuultava vinyylikäsine
3,96 €
-20%
Norm. 4,95 €(0,04 / kpl)
Abena Classic musta 100 kpl nitriilikäsine
5,52 €
-20%
Norm. 6,90 €(0,06 / kpl)

Abena Light Super 4 Premium 30 kpl inkontinenssisuoja
7,92 €
-20%
Norm. 9,90 €(0,26 / kpl)

Abena sininen 85x90 cm pestävä vuoteensuoja
10,80 €
-20%
Norm. 13,50 €

Abena Pants XL1 Premium 16 kpl inkontinenssihousut
14,00 €
-20%
Norm. 17,50 €(0,88 / kpl)

ABENA Classic sininen 100 kpl nitriilikäsine
5,52 €
-20%
Norm. 6,90 €(0,06 / kpl)

Abena San 3 Premium 28 kpl tippasuoja
5,56 €
-20%
Norm. 6,95 €(0,20 / kpl)

Abena Abri-Soft Superdry 60 kpl 60x60 cm vuodesuoja
19,92 €
-20%
Norm. 24,90 €(0,33 / kpl)

Abena 12 kpl puuvillakäsine
3,36 €
-20%
Norm. 4,20 €


Abena Classic sininen 30 kpl nitriilikäsine
2,36 €
-20%
Norm. 2,95 €(0,08 / kpl)

Abena 75x85 cm pestävä vuoteensuoja
9,56 €
-20%
Norm. 11,95 €

Abena Pants L1 Premium 15 kpl inkontinenssihousut
13,28 €
-20%
Norm. 16,60 €(0,89 / kpl)

Abena 50 kpl 125x81 cm esiliina
5,76 €
-20%
Norm. 7,20 €(0,12 / kpl)

Abena Abri-Soft Superdry 30 kpl 90x60 cm vuodesuoja
17,76 €
-20%
Norm. 22,20 €(0,59 / kpl)

Abena 22,5x14,8 cm 50 kpl pesukinnas
3,44 €
-20%
Norm. 4,30 €(0,07 / kpl)

Abena 100 kpl suojamyssy
11,12 €
-20%
Norm. 13,90 €(0,11 / kpl)

Abena Pants L0 Premium 15 kpl inkontinenssihousut
11,16 €
-20%
Norm. 13,95 €(0,74 / kpl)

Abena Type II 50kpl leikkausmaski korvalenkeillä
2,92 €
-20%
Norm. 3,65 €(0,06 / kpl)

Abena teräsannostelija 14 cm vivulla
12,08 €
-20%
Norm. 15,10 €

Abena 500 ml hajusteeton käsivoide
6,32 €
-20%
Norm. 7,90 €(12,64 / l)

Abena Wing M2 Premium 15 kpl vyövaippa
13,28 €
-20%
Norm. 16,60 €(0,89 / kpl)

Abena 1 l pesuneste iholle ja hiuksille dispenso
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(3,19 / l)

Abena Type IIR 50kpl leikkausmaski korvalenkein
3,00 €
-20%
Norm. 3,75 €(0,06 / kpl)

Abena 500 ml hajusteeton pesuvoide
3,44 €
-20%
Norm. 4,30 €(6,88 / l)

Abena hajusteeton 200 ml intiimialueen pesuneste
4,32 €
-20%
Norm. 5,40 €(21,60 / l)

Abena dispenso 1 l käsihuuhde
4,72 €
-20%
Norm. 5,90 €(4,72 / l)

Abena Pants Junior XS2 Premium 18 kpl inkontinenssihousut
10,48 €
-20%
Norm. 13,10 €(0,58 / kpl)

Abena Pants M1 Premium 15 kpl inkontinenssihousut
12,24 €
-20%
Norm. 15,30 €(0,82 / kpl)

Abena Skincare Lotion 500ml hajusteeton ihovoide
3,88 €
-20%
Norm. 4,85 €(7,76 / l)


Abena Slip L4 Premium 18 kpl teippivaippa
20,08 €
-20%
Norm. 25,10 €(1,12 / kpl)

ABENA 80x140cm 25kpl poikkilakana
10,80 €
-20%
Norm. 13,50 €(0,43 / kpl)

Abena San 2 Premium 30 kpl tippasuoja
5,24 €
-20%
Norm. 6,55 €(0,17 / kpl)

Abena San 8 Premium 22 kpl muotovaippa
16,56 €
-20%
Norm. 20,70 €(0,75 / kpl)

Abri-Soft Superdry 80x180 cm 30 kpl vuoteensuoja
20,08 €
-20%
Norm. 25,10 €(0,67 / kpl)

Abena San Special Premium 30 kpl muotovaippa
20,40 €
-20%
Norm. 25,50 €(0,68 / kpl)


Care-Ness Excellent 10x10 kpl nenäliina
2,08 €
-20%
Norm. 2,60 €

Abena 500 ml pesuneste iholle ja hiuksille
2,60 €
-20%
Norm. 3,25 €(5,20 / l)


Abena 500 ml suihkuöljy
3,80 €
-20%
Norm. 4,75 €(7,60 / l)

Abena Wing L2 Premium 15 kpl vyövaippa
17,44 €
-20%
Norm. 21,80 €(1,16 / kpl)


Abena Slip XS2 Premium 32 kpl teippivaippa
19,68 €
-20%
Norm. 24,60 €(0,62 / kpl)

Abena Slip M2 Premium 24 kpl teippivaippa
20,16 €
-20%
Norm. 25,20 €(0,84 / kpl)

Abena Slip L1 Premium 26 kpl teippivaippa
23,28 €
-20%
Norm. 29,10 €(0,90 / kpl)

Abena San 5 Premium 36 kpl muotovaippa
16,48 €
-20%
Norm. 20,60 €(0,46 / kpl)

Abena Intensive Care Cream 200ml 70% hoitovoide
7,16 €
-20%
Norm. 8,95 €(35,80 / l)

Abena Slip Premium XXL2 10 kpl teippivaippa
15,36 €
-20%
Norm. 19,20 €(1,54 / kpl)

Abena Fix Pants Cotton XL 3kpl hygieniahousut
17,68 €
-20%
Norm. 22,10 €(5,89 / kpl)

Abena puolikiiltävä 5 l lattiavaha
31,92 €
-20%
Norm. 39,90 €(6,38 / l)

Abena 200 ml hajusteeton kuivapesuneste hiuksille ja vartalolle
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(15,95 / l)

Abena Slip M0 Premium 27 kpl teippivaippa
19,92 €
-20%
Norm. 24,90 €(0,74 / kpl)

Abena tippa-alusta dispenso lankatelineeseen
5,36 €
-20%
Norm. 6,70 €

Abena 100 ml sinkkivoide
5,12 €
-20%
Norm. 6,40 €(51,20 / l)

Abena pesumyssy hiuksille
2,64 €
-20%
Norm. 3,30 €

Abena Slip L3 Premium 20 kpl teippivaippa
20,64 €
-20%
Norm. 25,80 €(1,03 / kpl)

Abena 250 ml hajusteeton Activ-geeli
4,92 €
-20%
Norm. 6,15 €(19,68 / l)

Abena Slip XL2 Premium 21 kpl teippivaippa
22,00 €
-20%
Norm. 27,50 €(1,05 / kpl)

Tuotteet 1 - 60 / 95

Abenan Abri -tuotevalikoimasta löydät juuri sinulle sopivan inkontinenssituotteen. Koska ihmiset ovat yksilöitä, emme usko, että "yksi koko sopii kaikille". Siksi tuotevalikoimastamme löytyy ratkaisu jokaiselle, laadusta tinkimättä. Kaikki tuotteemme on valmistettu ympäristöystävällisesti ja dermatologisesti testattu. Tuotteissamme on erinomainen vuotosuoja ja 100-prosenttinen hengittävyys. Abri -tuotteiden ansiosta inkontinenssi ei estä sinua elämästä täyttä elämää!

Abenan tuotevalikoimasta löydät vastuullisesti valmistetut tuotteet henkilökohtaisen hygienian ja ihonhoidon tueksi. Tuotantomme tukee kestävän kehityksen periaatteita ja tuotteemme suunnitellaan niin, että ne tarjoavat sinulle helppokäyttöisen ja laadukkaan ratkaisun jokapäiväisin tarpeisiisi.