Suggested products
Suggested products

Health, Beauty & Personal Care Deals

Showing 61 - 120 of 763

Showing 61 - 120 of 763

Sort By:

Sort By:

Lumene Klassikko 50 ml soothing and moisturizing face cream
€4.37
-40%
Norm. €7.29(€87.40 / l)


Tena Men Active Fit Pants L/XL 8 pcs incontinence pants
€9.31
-15%
Norm. €10.95(€1.16 / pc)

Tena Men 16 Active Fit L3
€6.54
-15%
Norm. €7.69(€0.41 / pc)

LV Biodegradable Liquid Soap 1,2 l Refill Pouch
€5.56
-20%
Norm. €6.95(€4.63 / l)

Herbina 250ml shampoo Deep Cleansing
€3.00
-20%
Norm. €3.75(€12.00 / l)


LV 100 ml hand disinfection gel EN 14476 Noro
€2.07
-20%
Norm. €2.59(€20.70 / l)

LV 100 g palasaippua
€1.19
-20%
Norm. €1.49(€11.90 / kg)

Lumene Valo vitamin intensive treatment
€16.77
-40%
Norm. €27.95(€559.00 / l)

Remington S4740 Shea Soft Straightener
€24.90
-45%
Norm. €44.90


Tena Discreet Extra Plus 16 pcs incontinence protection
€4.75
-15%
Norm. €5.59(€0.30 / pc)

Rexona Men Advanced Protection Cobalt Dry 150 ml spray
€2.50
-53%
Norm. €5.29(€16.67 / l)

Lumene Valo 150ml exfoliating cleansing gel
€10.79
-40%
Norm. €17.99(€71.93 / l)

NIVEA MEN 250ml Sensitive Shower Gel
€1.82
-20%
Norm. €2.28(€7.28 / l)

Libresse Pure Sensitive Ultra Norm 12 sanitary pads
€1.79
-15%
Norm. €2.10(€0.15 / pc)

Pure+ Quattro Magnesium dietary supplement
€6.99 - €11.90
(€0.06 / pc)


Herbina 250ml Pure Style Hairspray
€4.55
-20%
Norm. €5.69(€18.20 / l)

LIBRESSE STRING 30 KPL PIKKUHOUSUNSUOJA
€1.95
-15%
Norm. €2.29(€0.07 / pc)

HealthBand NivelTeho 120+60 caps. food supplement
€22.90
-15%
Norm. €26.99(€0.13 / pc)


Remington CI4740 Shea Soft Curling Wand
€24.90
-45%
Norm. €44.90

elmex Opti-namel 75 ml Toothpaste
€4.21
-15%
Norm. €4.95(€56.13 / l)

Beurer FT95 Bluetooth Non-Contact thermometer
€24.90
-69%
Norm. €79.90

NIVEA CREME SOFT SUIHKUGEELI 250ML
€1.82
-20%
Norm. €2.28(€7.28 / l)

Ida Warg Beauty Moisture 250ml moisturizing shampoo
€10.96
-30%
Norm. €15.65(€43.84 / l)

Blistex Sensitive 4,25g lip balm
€1.56
-20%
Norm. €1.95(€390.00 / kg)

Abena Pants L0 Premium 15 pcs incontinence pants
€11.16
-20%
Norm. €13.95(€0.74 / pc)

Rexona Advanced Protection Invisible Aqua 50 ml Roll-On
€2.50
-32%
Norm. €3.69(€50.00 / l)


Rexona Men Quantum 2-in-1 225 ml Shower Soap
€1.99
-13%
Norm. €2.29(€8.84 / l)


Ida Warg Beauty Scalp Balance 250ml Shampoo
€11.06
-30%
Norm. €15.80(€44.24 / l)

Ida Warg Beauty 45ml self-tanning drops
€11.09
-30%
Norm. €15.85(€246.44 / l)

Lumene Klassikko 200 ml refreshing face water
€2.99
-40%
Norm. €4.99(€14.95 / l)


Terveyskaista NivelTeho Dietary Supplement
€9.90 - €21.90
-23%
(€0.17 / pc)

Libresse Long Extra Protection 22 pcs panty protection
€2.00
-15%
Norm. €2.35(€0.09 / pc)


Remington Power-X X3 HC3000 hair clipper
€29.90
-25%
Norm. €39.95

London Grace Nail strengthener
€6.90
-42%
Norm. €11.90(€985.71 / l)


Lumene Klassikko 50 ml moisturizing day cream
€3.59
-40%
Norm. €5.99(€71.80 / l)


Abena 500 ml hajusteeton käsivoide
€6.32
-20%
Norm. €7.90(€12.64 / l)

Libresse Extra Long 20 pcs panty liners
€2.00
-15%
Norm. €2.35(€0.10 / pc)

Tena Lights Liner 24 pcs panty liner
€2.63
-15%
Norm. €3.09(€0.11 / pc)

Rexona Maximum Protection Sport Strenght 45 ml stick
€7.49
-6%
Norm. €7.99(€166.44 / l)

Pure+ Collagen Cream 50 ml face cream
€9.90
-49%
Norm. €19.29(€198.00 / l)

elmex Anti-Caries Professional 75ml toothpaste
€3.99
-15%
Norm. €4.69(€53.20 / l)

Lumene Klassikko 50 ml caring day cream
€3.59
-40%
Norm. €5.99(€71.80 / l)

Ida Warg Beauty Moisture 100ml moisturizing hair serum
€8.86
-30%
Norm. €12.65(€88.60 / l)



Rexona Biorythm 150 ml antiperspirant spray
€2.50
-36%
Norm. €3.89(€16.67 / l)

Lumene Klassikko 15 ml revitalizing eye cream
€9.59
-40%
Norm. €15.99(€639.33 / l)

Tena Discreet Maxi Night 6 pcs incontinence protection
€3.32
-15%
Norm. €3.91(€0.55 / pc)

Showing 61 - 120 of 763