Suggested products
Suggested products

Health, Beauty & Personal Care Deals

Showing 1 - 60 of 755

Showing 1 - 60 of 755

Sort By:

Sort By:

Abena 50 kpl 125x81 cm esiliina
€5.76
-20%
Norm. €7.20(€0.12 / pc)
Ilo Gingerbread-Apple 500 ml christmas soap
€1.25
-34%
Norm. €1.90(€2.50 / l)

Refinery Super Vitamin D 100 µg food supplement
€9.90 - €13.60
(€0.17 / pc)


Libresse Cotton Period Underwear
€14.45
-15%
Norm. €17.00

Pudhistamo Tripla Zinc 25 mg food supplement
€8.90 - €13.60
(€0.15 / pc)

Refinery Triple Magnesium 120 capsules food supplement
€13.90
-7%
Norm. €14.90(€0.12 / pc)


Tena Bed Secure Zone Plus vuodesuoja

Tena Bed Secure Zone Plus vuodesuoja

€14.36
-15%
Norm. €16.90(€0.48 / pc)

Lumio Lights Hollywood mirror 12 lamps white
€39.00
-35%
Norm. €59.95

Libresse Long 78 pcs panty liners
€5.19
-15%
Norm. €6.10(€0.07 / pc)



Tena Pants Plus Large 8 pcs incontinence pants
€7.31
-15%
Norm. €8.60(€0.91 / pc)

Pure+ Collagen Serum 30 ml serum
€9.90
-21%
Norm. €12.50(€330.00 / l)

Pure+ NamiVita Multivitamin Gummies 75 pieces food supplement
€9.90
-34%
Norm. €14.90(€0.13 / pc)

Abena Abri-Soft Superdry 60 kpl 60x60 cm vuodesuoja
€19.92
-20%
Norm. €24.90(€0.33 / pc)

Pure+ Supersink 25 mg food supplement
€5.90 - €9.99
-6%
(€0.10 / pc)

Lumio Light IR300 black red light
€129.00
-32%
Norm. €189.90

Tena Lights Light 28 pcs panty liners
€2.85
-15%
Norm. €3.35(€0.10 / pc)

Magnesium 375 140 tabl. dietary supplement
€5.60
-19%
Norm. €6.90(€0.04 / pc)

ORAL-B SÄHKÖHAMMASHARJA iO9 ROSE QUARTZ
€159.00
-47%
Norm. €299.00


LV 100 ml hand disinfection gel EN 14476 Noro
€2.07
-20%
Norm. €2.59(€20.70 / l)

Pure+ Beauty Oil Castor Oil 50 ml castor oil
€6.50
-18%
Norm. €7.90(€130.00 / l)



Tena Men Active Fit Pants L/XL 8 pcs incontinence pants
€9.31
-15%
Norm. €10.95(€1.16 / pc)


Abena Pants XL1 Premium 16 pcs incontinence pants
€14.00
-20%
Norm. €17.50(€0.88 / pc)

Vitamar 1000 Omega-3 100 capsules food supplement
€15.90
-20%
Norm. €19.90(€0.16 / pc)

Abena Pants L1 Premium 15 pcs incontinence pants
€13.28
-20%
Norm. €16.60(€0.89 / pc)

LV 300 ml hand disinfection gel EN 14476 Noro
€3.83
-20%
Norm. €4.79(€12.77 / l)

Tena Lights Long 20 pcs panty liners
€2.85
-15%
Norm. €3.35(€0.14 / pc)

Tena Men Extra Light 14 pcs incontinence protection
€3.73
-15%
Norm. €4.39(€0.27 / pc)

Tena Men Level 1 12 pcs incontinence protection
€4.07
-15%
Norm. €4.79(€0.34 / pc)

Tena Lady Discreet Normal 24 pcs incontinence protection
€5.20
-15%
Norm. €6.12(€0.22 / pc)

Pure+ Quattro Magnesium dietary supplement
€6.99 - €11.90
(€0.06 / pc)


NIVEA MEN 250ml Energy Shower Gel
€1.52
-20%
Norm. €1.90(€6.08 / l)

Maybelline Grippy Gel 24h 100ml make-up setting spray
€9.90
-34%
Norm. €14.90(€99.00 / l)


Abena Light Super 4 Premium 30 pcs incontinence protection
€7.92
-20%
Norm. €9.90(€0.26 / pc)

Abena 22,5x14,8 cm 50 pcs Washing Glove
€3.44
-20%
Norm. €4.30(€0.07 / pc)

Abeba Washable underpad 85x90cm blue 1pc
€10.80
-20%
Norm. €13.50

Ec By Wilfa Mi3W-D29 Shine Makeup Mirror
€34.90
-50%
Norm. €69.90


Tena Men 16 Active Fit L3
€6.54
-15%
Norm. €7.69(€0.41 / pc)

elmex Sensitive Original + Gentle Whitening 75ml toothpaste
€2.72
-15%
Norm. €3.20(€36.27 / l)

Remington S4740 Shea Soft Straightener
€24.90
-45%
Norm. €44.90

Abena Abri-Soft Superdry 30 kpl 90x60 cm vuodesuoja
€17.76
-20%
Norm. €22.20(€0.59 / pc)

Tena Discreet Extra Plus 16 pcs incontinence protection
€4.75
-15%
Norm. €5.59(€0.30 / pc)

LV biohajoava nestesaippua 1,2 l täyttöpussi

LV biohajoava nestesaippua 1,2 l täyttöpussi

€5.56
-20%
Norm. €6.95(€4.63 / l)

Rexona Men Advanced Protection Cobalt Dry 150 ml spray
€2.50
-53%
Norm. €5.29(€16.67 / l)

Abena 75x85 cm pestävä vuoteensuoja
€9.56
-20%
Norm. €11.95

Beurer FT95 Bluetooth Non-Contact thermometer
€24.90
-69%
Norm. €79.90

Libresse 200 ml intimate wash gel
€3.14
-15%
Norm. €3.69(€15.70 / l)

LIBRESSE STRING 30 KPL PIKKUHOUSUNSUOJA
€1.95
-15%
Norm. €2.29(€0.07 / pc)

elmex Opti-namel 75 ml Toothpaste
€4.21
-15%
Norm. €4.95(€56.13 / l)

Bio-Oil skin care oil
€11.99 - €12.99
(€95.92 / l)

Showing 1 - 60 of 755