Suggested products
Suggested products

Health, Beauty & Personal Care Deals

Showing 121 - 180 of 767

Showing 121 - 180 of 767

Sort By:

Sort By:

Libresse Ultra+ Regular Wing 38 kpl terveysside
€4.38
-15%
Norm. €5.15(€0.12 / pc)
L300 Cleansing Milk with Prebiotic 200 ml Cleansing Milk
€4.89
-30%
Norm. €6.99(€24.45 / l)

LV 250 ml shampoo for oily scalp
€2.60
-20%
Norm. €3.25(€10.40 / l)

LV Nourishing 50 ml antiperspirant roll-on
€2.60
-20%
Norm. €3.25(€52.00 / l)

Herbina 50ml antiperspirant roll-on Caring Lingonberry
€2.63
-20%
Norm. €3.29(€52.60 / l)

Libresse Ultra Large+ Night Wings 26 bandages
€3.73
-15%
Norm. €4.39(€0.14 / pc)

Nivea 50ml Derma Control Restore Deo Stick -antiperspirant
€3.95
-20%
Norm. €4.94(€79.00 / l)

Libresse Ultra Multistyle 10 pc
€1.79
-15%
Norm. €2.10(€0.18 / pc)

TENA Discreet Ultra bandage Normal 16 pcs incontinence pads
€3.32
-15%
Norm. €3.91(€0.21 / pc)

Tena Discreet Normal Night 10 pcs incontinence protection
€4.07
-15%
Norm. €4.79(€0.41 / pc)

London Grace nailpolish Kathryn
€6.90
-42%
Norm. €11.90(€460.00 / l)

TRESemmé  24H Volume Hair Conditioner 685 ml
€4.99
-22%
Norm. €6.39(€7.28 / l)

Garnier Skin Active Micellar 700 ml cleansing water
€6.99
-30%
Norm. €9.99(€9.99 / l)

London Grace Nail strengthener
€6.90
-42%
Norm. €11.90(€985.71 / l)

Tena Lights Liner 24 pcs panty liner
€2.63
-15%
Norm. €3.09(€0.11 / pc)

Lumene Klassikko 15 ml smoothing eye cream
€5.79
-40%
Norm. €9.65(€386.00 / l)

elmex size 3 8pcs intertooth brush
€5.09
-15%
Norm. €5.99(€0.64 / pc)

Libresse Maxi Goodnight Wing 10 sanitary pads
€1.82
-15%
Norm. €2.14(€0.18 / pc)


Abena dispenso 1 l Hand Sanitiser
€4.72
-20%
Norm. €5.90(€4.72 / l)

Lumene Valo 125 ml brightening cleansing balm
€8.75
-40%
Norm. €14.59(€70.00 / l)

Relaxing 200 ml massage oil
€5.84
-20%
Norm. €7.30(€29.20 / l)

NIVEA 50ml Dry Comfort Deo Roll-on -antiperspirant
€1.75
-20%
Norm. €2.19(€35.00 / l)

Rexona Maximum Protection Confidence 45 ml stick
€7.49
-6%
Norm. €7.99(€166.44 / l)

Ida Warg Beauty Repair 100ml hair serum
€8.86
-30%
Norm. €12.65(€88.60 / l)

Relax Mint 200 ml foot bath
€3.84
-20%
Norm. €4.80(€19.20 / l)


Ida Warg Beauty Moisture 100ml moisturizing hair serum
€8.86
-30%
Norm. €12.65(€88.60 / l)


Tena Lady Discreet Mini 40 pcs incontinence protection
€5.20
-15%
Norm. €6.12(€0.13 / pc)

Relax Mint 100 ml foot cream
€3.67
-20%
Norm. €4.59(€36.70 / l)

elmex size 1 8pcs interdental brush
€5.09
-15%
Norm. €5.99(€0.64 / pc)

Terveyskaista NivelTeho Dietary Supplement
€9.90 - €21.90
-23%
(€0.17 / pc)

Rexona Advanced Protection Invisible Aqua 50 ml Roll-On
€2.50
-32%
Norm. €3.69(€50.00 / l)

Libresse V-Cup L menstrual cup
€15.12
-15%
Norm. €17.79

Nivea Love Sunshine 250 ml Shower Gel
€1.90
-20%
Norm. €2.38(€7.60 / l)

L300 For Men Daily Face Wash 150 ml Cleansing Gel
€4.89
-30%
Norm. €6.99(€32.60 / l)

Lumene Valo vitamin intensive treatment
€16.77
-40%
Norm. €27.95(€559.00 / l)


NIVEA MEN 250ml Sensitive Shower Gel
€1.82
-20%
Norm. €2.28(€7.28 / l)

Blistex Jojoba Rescue 3,7g Lip Balm
€2.39
-20%
Norm. €2.99(€597.50 / kg)

elmex Sensitive Professional 75ml toothpaste
€3.99
-15%
Norm. €4.69(€53.20 / l)

Libresse Maxi Normal Wing 14 sanitary pads
€1.79
-15%
Norm. €2.10(€0.13 / pc)

Lumene Klassikko 200 ml refreshing face water
€2.99
-40%
Norm. €4.99(€14.95 / l)

ORAL-B SÄHKÖHAMMASHARJA iO9 BLACK ONYX
€159.00
-47%
Norm. €299.00

Cosmofem 80 pcs round cotton swabs
€0.99
-21%
Norm. €1.25


Lumoa Lemon 3l liquid soap
€2.90
-17%
Norm. €3.49(€0.97 / l)

Lumio Lights Hollywood mirror 12 lamps black
€39.00
-35%
Norm. €59.95

LV 250ml Hairspray
€3.96
-20%
Norm. €4.95(€15.84 / l)

Libresse Waterlily & Cotton Flower 200 ml intiimipesugeeli
€3.14
-15%
Norm. €3.69(€15.70 / l)


Lumene Klassikko 15 ml revitalizing eye cream
€9.59
-40%
Norm. €15.99(€639.33 / l)


Garnier Skin Active 2in1 125 ml eye makeup remover
€2.99
-23%
Norm. €3.90(€23.92 / l)

Tena Discreet Ultra Mini Plus 24 pcs incontinence protection
€3.99
-15%
Norm. €4.69(€0.17 / pc)

Abena San 3 Premium 28 pcs drip protection
€5.56
-20%
Norm. €6.95(€0.20 / pc)

Rento Lapland Berry Liquid Soap
€3.84
-20%
Norm. €4.80

LIBRESSE INVISIBLE GOODNIGHT WING 10 KPL
€1.79
-15%
Norm. €2.10(€0.18 / pc)

Libresse Ultra Long+ Wings 22 Big Pack
€3.22
-15%
Norm. €3.79(€0.15 / pc)

Showing 121 - 180 of 767