Suggested products
Suggested products

Grocery Sikapäivät

Showing 61 - 120 of 178

Showing 61 - 120 of 178

Sort By:

Sort By:

BE-KIND Milk&White Choc Nut bar (40g)
€1.85
(€46.25 / kg)


Brunberg 25 pcs mocca kiss
€7.99
(€12.78 / kg)

Fazer Remix Party 350 g candy bag
€2.99
(€8.54 / kg)

Marabou 67 g daim roll
€2.29
(€34.18 / kg)





Red Bull Pink Edition 24x250ml Energy Drink
€39.99
Incl. €3.60 deposit(€6.07 / l)

Red Bull Summer Edition 24x250ml
€41.99
Incl. €3.60 deposit(€6.40 / l)





Yankki Peppermint 100 g chewing gum
€2.99
(€29.90 / kg)

Fazer Crunchy 55 g chocolate bar
€1.49
(€27.09 / kg)




Marabou frukt & mandel tablet 160g
€3.79
(€23.69 / kg)

Red Bull Sea Blue Juneberry 24x250ml Energy Drink
€41.99
Incl. €3.60 deposit(€6.40 / l)

Marabou Vit choklad tablet 180g
€3.79
(€21.06 / kg)

Löfbergs Kharisma 500g coffee
€7.89
(€15.78 / kg)


Fazer Dumle Mix toffee 295 g
€6.50
(€22.03 / kg)

Nordqvist Keisari's Bride 100 ps tee
€8.90
(€50.86 / kg)

Golden Star 500 g garlic powder
€7.89
(€15.78 / kg)

Karl Fazer dark chocolate tablet 180g
€3.85
(€21.39 / kg)


Marabou Smil Caramel 78 g nappirulla
€2.29
(€29.36 / kg)


Marabou Daim 56 g chocolate patukka
€1.14
(€20.36 / kg)



Golden Star 370 g black peppercorns
€10.15
(€27.43 / kg)

Golden Star 680 g vanillin sugar
€4.59
(€6.75 / kg)




Kouvola licorice 300 g candy bag
€3.29
(€10.97 / kg)

Karl Fazer Avec 180g chocolate tablet
€3.85
(€21.39 / kg)



Marabou Helnöt Tablet 160g
€3.79
(€23.69 / kg)



Red Bull Purple Edition Aqai 24x250ml energydrink
€41.99
Incl. €3.60 deposit(€6.40 / l)


Marabou Japp 60 g chocolate bar
€1.14
(€19.00 / kg)

Marabou Jordgubb tablet  160g
€3.25
(€20.31 / kg)

Fazer Remix Mad candy bag 300g
€2.99
(€9.97 / kg)

Golden Star 620 g grillimauste
€5.35
(€8.63 / kg)

Red Bull Summer Edition SF Energy drink 24x250ml
€39.99
Incl. €3.60 deposit(€6.07 / l)

Karl Fazer Dumle 180 g chocolate bar
€3.85
(€21.39 / kg)




Showing 61 - 120 of 178