Suggested products
Suggested products

Grocery Sikapäivät

Showing 121 - 178 of 178

Showing 121 - 178 of 178

Sort By:

Sort By:

Red Bull Spring Edition Energy drink 24x250ml
€39.99
Incl. €3.60 deposit(€6.07 / l)

Marabou  Apelsinkrokant  Tablet  160g
€3.25
(€20.31 / kg)

Fazer Remix Choco candy bag 300g
€2.99
(€9.97 / kg)





Fazer Jaffa chocolate praline 295 g
€6.50
(€22.03 / kg)


Fazer Pätkis chocolate praline 295 g
€6.50
(€22.03 / kg)

Fazer Remix Movies candy bag 300 g
€2.99
(€9.97 / kg)


Fazer Omar chocolate tablet 180g
€3.98
(€22.11 / kg)





Fazer Tutti Frutti Salty Fruits candy bag 220g
€1.99
-29%
Norm. €2.79(€9.05 / kg)

Fazer Remix Party mix candy bag 300g
€3.29
(€10.97 / kg)





Nescafé Gold 180g instant coffee bag
€8.79
(€48.83 / kg)


Marabou Mjölkchoklad tablet 160g
€2.99
(€18.69 / kg)

Golden Star 700 g baking powder
€4.85
(€6.93 / kg)

Fazer Remix Collab candy bag 300g
€4.15
(€13.83 / kg)

Karl Fazer Vanilla-Cocoa tablet 180 g
€3.85
(€21.39 / kg)



Marabou Fudge & havssalt tablet 160g
€3.25
(€20.31 / kg)

Marabou Daim Tablet 160g
€3.25
(€20.31 / kg)


Twix chocolate bar multipack 5x50 g
€3.95
(€15.80 / kg)




RED BULL BLUE ED 24X250ML E.JUOMA TLK
€41.99
Incl. €3.60 deposit(€6.40 / l)

Marabou Cookie Dough tablet 160g
€3.25
(€20.31 / kg)


Marabou Mintkrokant  Tablet 160g
€3.25
(€20.31 / kg)

Marabou Oreo Tablet 160g
€3.25
(€20.31 / kg)

Sunshine Delights 100g Dried Mango
€2.39
(€23.90 / kg)

Marabou caramello tablet 160 g
€3.25
(€20.31 / kg)


Fazer Dumle Smooth caramel box 295 g
€6.50
(€22.03 / kg)



Fazer Remix XOXO candy bag 300 g
€3.29
(€10.97 / kg)




Marabou Japp tablet 160g
€3.25
(€20.31 / kg)



Showing 121 - 178 of 178