Suggested products
Suggested products

Grocery Sikapäivät

Showing 1 - 60 of 178

Showing 1 - 60 of 178

Sort By:

Sort By:

Golden Star 350 g paprika
€5.72
(€16.34 / kg)

Fazer bars & candies calendar 415 g
€24.99
(€60.22 / kg)


Karl Fazer Milk Chocolate tablet 180g
€3.89
(€21.61 / kg)

Red Bull Sugarfree 24x250 ml Energy Drink
€39.99
Incl. €3.60 deposit(€6.07 / l)




Brunberg 25 pcs strawberry kiss
€7.99
(€12.78 / kg)

Golden Star 850 g baking soda
€3.35
(€3.94 / kg)

Yano organic 1 kg chia seeds
€9.99
(€9.99 / kg)


Karl Fazer creamy milk chocolate 180g
€3.85
(€21.39 / kg)

Golden Star 700 g citric acid
€7.75
(€11.07 / kg)



Fazer Julia chocolate praline 295 g
€6.50
(€22.03 / kg)


Nescafé Kulta 250g instant coffee bag
€11.49
(€45.96 / kg)

Cleanser organic extra virgin olive oil
€11.99
(€23.98 / l)



Marabou Havssalt tablet 160g
€3.79
(€23.69 / kg)

Yano organic 1 kg cashew nut
€21.90
(€21.90 / kg)

Red Bull Regular 24x250 ml Energy Drink
€41.99
Incl. €3.60 deposit(€6.40 / l)

Marabou Schweizernöt Tablet 160g
€3.25
(€20.31 / kg)

Red Bull Lime Green Edition Curuba 24x250ml energiajuoma
€41.99
Incl. €3.60 deposit(€6.40 / l)




Red Bull Ice Edition 24x250ml
€41.99
Incl. €3.60 deposit(€6.40 / l)



Fazer Pätkis Maxi Crunchy 55 g bar
€1.49
(€27.09 / kg)

Brunberg 25 pcs vanilla kiss
€7.99
(€12.78 / kg)






Mars chocolate bar multipack 5x45g
€3.95
(€17.56 / kg)




Red Bull Peach Edition White Peach 24x250ml energydrink
€41.99
Incl. €3.60 deposit(€6.40 / l)

CELSIUS Dragon Fruit Energy drink 24x355ml
€46.99
Incl. €3.60 deposit(€5.09 / l)










Marabou Daim 56 g chocolate patukka
€1.14
(€20.36 / kg)



Showing 1 - 60 of 178