Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 62

Tuotteet 1 - 60 / 62

Järjestä:

Järjestä:

Yrttipaja 15g kasvismauste
3,99 €
(266,00 / kg)

Yrttipaja 15g vadelmanlehti
5,90 €
(393,33 / kg)

Yrttipaja 100g jauhe nokkonen
14,90 €
(149,00 / kg)

Yrttipaja 20g voikukanlehti
4,99 €
(249,50 / kg)

Yrttipaja 15g pizza- ja pastamauste
4,99 €
(332,67 / kg)

Yrttipaja 35g jauhe nokkonen
6,99 €
(199,71 / kg)

Yrttipaja Ihana Imetys 25g yrttitee
4,95 €
(198,00 / kg)

Yrttipaja 35g jauhe voikukanjuuri
7,99 €
(228,29 / kg)

Yrttipaja 15g hampunlehti
6,50 €
(433,33 / kg)

Yrttipaja 25g mustaherukanlehti
5,99 €
(239,60 / kg)

Yrttipaja 15g viherminttu
4,99 €
(332,67 / kg)

Yrttipaja 15 g lipstikka
4,90 €
(326,67 / kg)

Yrttipaja 15g nokkosensiemen
6,99 €
(466,00 / kg)

Yrttipaja 30g jauhettu nokkonen
4,69 €
(156,33 / kg)

Yrttipaja 90g yrttisuola
4,95 €
(55,00 / kg)

Yrttipaja 35g jauhe ruusujuuri
6,99 €
(199,71 / kg)

Yrttipaja 25 g peltokorte
4,90 €
(196,00 / kg)

Yrttipaja 20g maalaismauste
4,85 €
(242,50 / kg)

Yrttipaja 25g mesiangervon lehti
4,49 €
(179,60 / kg)

Yrttipaja 25g kanervan kukka
4,99 €
(199,60 / kg)

Yrttipaja 15g persilja
3,64 €
(242,67 / kg)

Yrttipaja 15g juuresmauste
3,99 €
(266,00 / kg)

Yrttipaja 25g mäkikuisma
5,49 €
(219,60 / kg)

Yrttipaja 15g salvia
4,49 €
(299,33 / kg)

Yrttipaja 50g kumina
3,99 €
(79,80 / kg)

Yrttipaja 35g ruusujuuri rouhe
6,99 €
(233,00 / kg)

Yrttipaja 15g riistamauste
3,99 €
(266,00 / kg)

Yrttipaja 20g rouhe nokkonen
5,59 €
(279,50 / kg)

Yrttipaja 15g jauhelihamauste
4,60 €
(306,67 / kg)

Yrttipaja Kevyt olo 20g yrttitee
5,90 €
(295,00 / kg)

Yrttipaja 30g rouhe voikukanjuuri
6,99 €
(233,00 / kg)

Yrttipaja 35g jauhe männynneulanen
6,99 €
(199,71 / kg)

Yrttipaja 15g salvia
4,99 €
(332,67 / kg)

Yrttipaja 15 g poimulehti
6,50 €
(433,33 / kg)

Yrttipaja 15g oregano
4,49 €
(299,33 / kg)

Yrttipaja 15g rouhe nokkonen
3,78 €
(252,00 / kg)

Yrttipaja 8g kehäkukka
4,99 €
(623,75 / kg)

Yrttipaja 30 g jauhettu kuusenkerkkä
8,49 €
(283,00 / kg)

Yrttipaja 15g kalamauste
3,85 €
(256,67 / kg)

Yrttipaja 100g nokkosrouhe
14,25 €
(142,50 / kg)

Yrttipaja 35g jauhe pakurikääpä
8,99 €
(256,86 / kg)


Yrttipaja Hyvää yötä 20g yrttitee
5,29 €
(264,50 / kg)

Yrttipaja 30g valkosipulisekoitus
5,90 €
(196,67 / kg)

Yrttipaja 15g lammasmauste
3,99 €
(266,00 / kg)

Yrttipaja 15g timjami
3,99 €
(266,00 / kg)

Yrttipaja 30g sipulisekoitus
5,70 €
(190,00 / kg)

Yrttipaja 20 g kultapiisku
6,50 €
(325,00 / kg)


Yrttipaja 15g siankärsämö
4,99 €
(332,67 / kg)

Yrttipaja 35 g jauhe kuusenkerkkä
9,99 €
(285,43 / kg)

Yrttipaja 25 g maitohorsmakukka
4,99 €
(199,60 / kg)


Yrttipaja 15g sitruunamelissa
5,49 €
(366,00 / kg)

Yrttipaja 15g männynneulanen
4,99 €
(332,67 / kg)

Yrttipaja 35g jauhe koivunlehti
6,99 €
(199,71 / kg)

Yrttipaja 15g piparminttu
4,99 €
(332,67 / kg)

Yrttipaja 15g basilika
5,20 €
(346,67 / kg)

Tuotteet 1 - 60 / 62

Nordic Herbs Oy on luonnontuotealalla toimiva suomalainen perheyritys, joka tunnetaan kotoisammin nimellä Yrttipaja. Yrttipajan tuotteisiin kuuluu maustesekoituksia, yrttiteejuomia sekä Suomen laajin valikoima yksittäisiä yrttejä.