Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 44 / 44

Tuotteet 1 - 44 / 44

Järjestä:

Järjestä:

















XZ Kaakao 250 ml silottava shampoo
2,89 €
(11,56 / l)



XZ Men Sport  2in1 250 ml shampoo
2,95 €
(11,80 / l)








XZ Havu 250 ml vahvistava shampoo
2,89 €
(11,56 / l)




XZ Aito 75 ml öljyhoito
4,79 €
(63,87 / l)











Tuotteet 1 - 44 / 44

XZ on ollut osa suomalaista arkea jo yli 60 vuoden ajan. Tänä päivänä tuoteperheeseen kuuluu yli 40 erilaista shampoota, hiushoitoa, tehohoitoa, öljyhoitoa ja muotoilutuotetta koko perheen tarpeisiin. Suomalaisten hiusten ehdoilla kehitetyt XZ-shampoot ja -hoitoaineet valmistetaan Heinävedellä. Tuotteitamme kehittää ja valmistaa joukko ammattilaisia, joiden kokemus suomalaisista hiuksista ja niiden tarpeista näkyy tuotteidemme tinkimättömässä laadussa.