Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Kauneus ja iho lisäravinteet

Kun haet tukea iholle, hiuksille tai kynsille, vertailu kannattaa tehdä samalla kaavalla joka kerta, jotta päätös ei jää pyörimään pelkän etiketin varaan. 

Tuotteet 1 - 60 / 63

Tuotteet 1 - 60 / 63

Järjestä:

Järjestä:




Skingain Original 30 pss. ravintolisä
33,50 €
(1,12 / kpl)






Evonia 56 kaps. ravintolisä
19,99 €
(0,36 / kpl)


Kiki Zeoliitti-Jauhe 120 g ravintolisä
13,99 €
(116,58 / kg)









Skingain tablets 120 tabl. ravintolisä
29,90 €
(0,25 / kpl)


New Nordic Hair Volume™ ravintolisä
19,90 € - 48,90 €
(0,22 / kpl)





Skingain Plus 30 pss. ravintolisä
47,90 €
(1,60 / kpl)










Remasan Mansikka 120 tabl. ravintolisä
11,25 €
(0,09 / kpl)


Tyyne Biotiini 60 tabl. ravintolisä
12,95 €
(0,22 / kpl)





Hyvän Olon Piimaa 180 tabl ravintolisä
6,29 €
-30%
Norm. 8,99 €(0,03 / kpl)



Hairgain 60 tabl. ravintolisä
16,90 €
(0,28 / kpl)




4Her Hair ravintolisä 60 kpl
20,90 €
(0,35 / kpl)


Viviania Beauty Sun 60 tabl. ravintolisä
6,45 €
-70%
Norm. 21,50 €





Tuotteet 1 - 60 / 63

Iho ja hiukset - Kauneutta luonnollisesti

Iho ja hiukset ovat kehomme tärkeitä osia, jotka vaativat säännöllistä hoitoa ja ravitsemusta. Kärkkäisen verkkokaupan Iho ja hiukset -kategoria tarjoaa laajan valikoiman tuotteita, jotka auttavat sinua saavuttamaan kauniin ja terveen ihon sekä vahvan ja kiiltävän tukan.

Luonnolliset ainesosat hellivät ihoa

Kemikaalit voivat ärsyttää ihoa ja aiheuttaa allergisia reaktioita. Siksi monet kuluttajat suosivatkin luonnollisia ainesosia sisältäviä ihonhoitotuotteita. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät runsaan valikoiman erilaisia kasvo- ja vartalovoiteita, puhdistusaineita sekä muita ihonhoitotuotteita, jotka sisältävät vain parhaita luonnollisia raaka-aineita.

Valikoimassamme on myös erilaisia öljyjä, kuten arganöljy, jojobaöljy sekä manteliöljy, jotka kosteuttavat ihoa tehokkaasti. Valitse oma suosikkisi tai kokeile uusia tuotteita!

Terveet hiukset kaipaavat huolenpitoa

Hiusten kunto heijastaa monesti kehon yleistä terveydentilaa. Ravintoaineiden puute, stressi tai kemialliset käsittelyt voivat heikentää hiusten kuntoa. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laadukkaita shampoita, hoitoaineita sekä muita hiustenhoitotuotteita, jotka auttavat pitämään hiukset terveinä ja kiiltävinä.

Valikoimassamme on myös erilaisia hiusnaamioita, joilla voit syväkosteuttaa hiuksiasi kotona. Lisäämällä säännöllisesti hiusnaamion käytön osaksi kauneusrutiinejasi huomaat nopeasti eron hiustesi kunnossa.

Kattava valikoima tunnettuja merkkejä

Kärkkäinen tarjoaa laajan valikoiman tunnettujen brändien tuotteita Iho ja hiukset -kategoriassa. Valikoimastamme löydät esimerkiksi L'Oreal Parisin, Garnierin sekä Nivean tuotteet edulliseen hintaan.

Tutustu valikoimaamme nyt ja tilaa omat suosikkisi helposti verkkokaupastamme! Saat tilauksesi nopeasti kotiisi toimitettuna.

Kaunis iho ja terveet hiukset ovat jokaisen unelma. Anna itsellesi lupa hemmotella itseäsi laadukkailla tuotteilla, jotka auttavat sinua saavuttamaan tämän unelman. Tilaa nyt Iho ja hiukset -kategoriasta!

Usein kysyttyä

Sopivien tuotteiden valinta lähtee omasta arjesta ja siitä, mitä ihosi tai hiuksesi kaipaa päivittäisessä käytössä. Monelle toimiva lähtökohta on valita ensin perustuotteet, kuten puhdistus, kosteutus ja hiustenhoito, ja täydentää kokonaisuutta tarpeen mukaan.

Kannattaa, koska ihon- ja hiustenhoidossa tasaisuus merkitsee yleensä enemmän kuin yksittäinen tuote. Kun käyttö on säännöllistä ja tuotteet sopivat omaan arkeen, kokonaisuus pysyy paremmin hallussa myös pidemmällä aikavälillä.