Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Vihannessäilykkeet

Tuotteet 1 - 57 / 57

Tuotteet 1 - 57 / 57

Järjestä:

Järjestä:


Victoria 340g/285g maissi
1,79 €
(6,28 / kg)






Victoria 400g/240g herne
0,99 €
(4,13 / kg)


Valkoliekki 175g valkosipulimurska
3,85 €
(22,00 / kg)

Victoria 380g/228g kidneypapu
1,09 €
(4,78 / kg)


Euro-East 680g hapankaali
2,69 €
(3,96 / kg)

Dovgan 350 g munakoisopyree
2,99 €
(8,54 / kg)

Victoria 400g/240g mustapapu
1,09 €
(4,54 / kg)


Bazar 300 g viinilehtikääryleet
3,39 €
(11,30 / kg)


Öljypuu 280g punasipulihilloke
5,79 €
(20,68 / kg)


Euro-East 460g hapatettu punakaali
2,59 €
(5,63 / kg)


Dovgan 530 g grillattu paprika
4,25 €
(8,02 / kg)

Victoria 380g/228g cannellinipapu
1,09 €
(4,78 / kg)







Victoria 400g/240g voipapu
1,09 €
(4,54 / kg)




8 Panda 300 g tulinen kimchi
4,25 €
(14,17 / kg)



Dongwon 160g kimchi
3,89 €
(24,31 / kg)

Victoria 380g/228g kikherne
1,09 €
(4,78 / kg)



Sevan 320g siivutettu jalapeno
2,09 €
(6,53 / kg)


Krakus 900g hapankaali
3,69 €
(4,10 / kg)



Kala-Kalle Vegelastu mieto 215g
3,99 €
(18,56 / kg)

Kymppi 435g palviliha hernekeitto
2,29 €
(5,26 / kg)


Nezhin 450g kesäkurpitsapyree
2,99 €
(6,64 / kg)


Jalostaja 430g herneitä
1,95 €
(4,53 / kg)



Kymppi 435g kasvishernekeitto
1,78 €
(4,09 / kg)

Tuotteet 1 - 57 / 57

Vihannessäilykkeet – terveellistä makua jokaiseen ruokaan

Vihannessäilykkeet ovat loistava tapa lisätä kasvisten makuja ja ravintoaineita ruokavalioon ympäri vuoden. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman erilaisia säilöttyjä vihanneksia, jotka sopivat niin arkiruokiin kuin juhlapöytäänkin.

Monipuolinen valikoima erilaisia vihanneksia

Vihannessäilykkeiden valikoimamme sisältää erilaisia kasviksia, kuten kesäkurpitsapyreetä ja hapankaalia porkkanoilla. Voit käyttää niitä sellaisenaan lisukkeena tai osana salaattia, keittoja tai patoja. Säilykkeiden avulla voit helposti lisätä värikkyyttä ja makua ruokiisi ympäri vuoden.

Terveellinen vaihtoehto tuoreille vihanneksille

Säilöntämismenetelmien ansiosta vihannessäilykkeet säilyttävät suuren osan kasvisten ravintoaineista ja mausta pitkään. Ne ovat myös helppo tapa varmistaa, että saat tarpeeksi kasviksia päivittäisessä ruokavaliossasi, vaikka tuoreet vihannekset eivät olisikaan aina saatavilla.

Löydät meiltä parhaat merkit ja laadukkaat tuotteet

Kärkkäisen verkkokaupasta löydät vain parhaat merkit ja laadukkaat tuotteet. Valikoimassamme on tunnettujen brändien lisäksi myös kotimaisia vaihtoehtoja. Voit luottaa siihen, että valitsemasi vihannessäilyke on korkealaatuinen ja täynnä makua sekä ravintoaineita.

Tutustu nyt laajaan vihannessäilykevalikoimaamme ja löydät uusia herkullisia reseptejä arkeesi! Tilaa omasi jo tänään ja nauti terveellisestä makuelämysten kirjosta!