Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 13 / 13

Tuotteet 1 - 13 / 13

Järjestä:

Järjestä:

Vicks Fruity Fresh Lemon&Menthol 72 g sokeriton kurkkupastilli
2,00 €
-28%
Norm. 2,79 €(27,78 / kg)
Vicks Fruity Fresh 72 g sokeriton kurkkupastilli
2,00 €
-28%
Norm. 2,79 €(27,78 / kg)

Vicks Spearmint mentolilla 40 g sokeriton kurkkupastilli
0,99 €
-6%
Norm. 1,05 €(24,75 / kg)

Vicks Blue Extra Strong 72 g sokeriton kurkkupastilli
2,00 €
-28%
Norm. 2,79 €(27,78 / kg)

Vicks Honey Fresh 72 g kurkkupastilli
2,00 €
-28%
Norm. 2,79 €(27,78 / kg)

Vicks Fruity Fresh Lemon&Menthol 40 g sokeriton kurkkupastilli
0,99 €
-6%
Norm. 1,05 €(24,75 / kg)

Vicks Blue Extra Strong 72 g kurkkupastilli
2,00 €
-28%
Norm. 2,79 €(27,78 / kg)


Vicks Blue Active Super Strong 72 g sokeriton kurkkupastilli
2,00 €
-28%
Norm. 2,79 €(27,78 / kg)

Vicks Blue 40 g sokeriton kurkkupastilli
0,99 €
-6%
Norm. 1,05 €(24,75 / kg)

Vicks Triple Action Z+C sokeriton 72 g kurkkupastilli
2,00 €
-28%
Norm. 2,79 €(27,78 / kg)

Vicks IceTea Peach 72 g kurkkupastilli
2,00 €
-28%
Norm. 2,79 €(27,78 / kg)

Tuotteet 1 - 13 / 13

Vicks-kurkkupastillit ovat olleet markkinoilla jo vuodesta 1890 alkaen. Vicks-valikoimasta löytyvät niin perinteisemmät kuin uudemmatkin kurkkupastillit. Vicks-tuotteet tunnetaan niiden raikkaasta mausta sekä pakkauksissakin komeilevasta jääkarhusta. Uudenlaiset, täytteelliset kurkkupastillit ovat mielenkiintoinen lisä pastilllimarkkinalle ja tuovat mukanaan uusia, toiminnallisia ainesosia kuten kofeiini ja sinkki.