Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 721 - 780 / 800

Tuotteet 721 - 780 / 800

Järjestä:

Järjestä:


Psoas tyyny
99,90 €







Révvi Basic 200 ml hierontavoide
22,90 €
(114,50 / l)


























Arvo kevyt rollaattori
129,00 €

Rollaattori
181,00 €


Frantsila 19 g tiikerin voimasalva
18,10 €
(952,63 / kg)







Ice Power 125 ml kylmägeelispray
8,99 €
(71,92 / l)





STIHL ensiapupakkaus
12,99 €

ESI Nodol Arnica Forte 100 ml geeli
12,90 €
(129,00 / l)



Lykke hierontamatto
99,90 €





Tuotteet 721 - 780 / 800

Perusterveydenhuolto on itsestään huolta pitämistä ihan arkisten asioiden keskellä. Haavat, lääkkeiden ottaminen ja nykypäivänä myös näytteiden ottaminen voidaan tehdä kotioloissa. Ensiaputuotteet, laastarit, siteet ja muut haavanhoitotuotteet kannattaa pitää hyvässä tallessa kotona. Ensiapulaukku on tarpeellinen myös autossa, veneessä tai raksalla.