Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 601 - 660 / 800

Tuotteet 601 - 660 / 800

Järjestä:

Järjestä:







Aterimen paksunnos
29,90 €




Puhdas+ 100% Eukalyptus eteerinen öljy
5,90 € - 13,50 €
(590,00 / l)




Attends Soft 5 38kpl tippasuoja
13,50 €
(0,36 / kpl)


Compeed Pieni 6 kpl rakkolaastari
7,10 €
(1,18 / kpl)

Cederroth 235 ml silmänhuuhtelupullo
13,50 €
(57,45 / l)



Suolapiippu Lite
21,90 €







Ice Power 200 ml kylmäspray
7,99 €
(39,95 / l)

Compeed 6 kpl kovettumalaastari
6,35 €
(1,06 / kpl)







Vogel 10 ml silmätipat
8,90 €
(890,00 / l)















Klaimber electric nostotuoli
2 850,00 €




Compeed Medium 10 kpl rakkolaastari
10,59 €
(1,06 / kpl)




Tuotteet 601 - 660 / 800

Perusterveydenhuolto on itsestään huolta pitämistä ihan arkisten asioiden keskellä. Haavat, lääkkeiden ottaminen ja nykypäivänä myös näytteiden ottaminen voidaan tehdä kotioloissa. Ensiaputuotteet, laastarit, siteet ja muut haavanhoitotuotteet kannattaa pitää hyvässä tallessa kotona. Ensiapulaukku on tarpeellinen myös autossa, veneessä tai raksalla.