Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 53 / 53

Tuotteet 1 - 53 / 53

Järjestä:

Järjestä:

Softcare 500 ml Nokipesu
5,99 €
-15%
Norm. 7,05 €(11,98 / l)
Softcare 500 ml kodin rasvapesu
5,86 €
-15%
Norm. 6,89 €(11,72 / l)

Softcare 500 ml verhoilusuoja
15,59 €
(31,18 / l)

Softcare Pro 300 ml tahranpoistaja
5,69 €
(18,97 / l)

Softcare 250 ml shampoo eläimille
7,99 €
(31,96 / l)

Softcare Leather Protector 500 ml nahkasuoja
10,85 €
-30%
Norm. 15,50 €(21,70 / l)

Softcare 120 ml nahan hoitobalsami
6,79 €
(56,58 / l)






Softcare 300 ml nahkapesu
6,15 €
(20,50 / l)




Softcare 300 ml liimanpoistoaine
6,69 €
(22,30 / l)

Softcare 300 ml kenkäsuoja
6,64 €
-30%
Norm. 9,49 €(22,13 / l)






Softcare 500 ml homeenpoistaja
6,95 €
(13,90 / l)

Softcare 500 ml homeenestoaine
6,95 €
(13,90 / l)

Softcare 300 ml kahvinkeitinpesu
6,29 €
(20,97 / l)

Softcare suoja polywood/muovipuu-kalusteille
5,55 €
-50%
Norm. 11,10 €(18,50 / l)


Softcare hajunpoistaja lemmikeille
7,05 €
(23,50 / l)

Softcare 300 ml uretaaninpoistaja
14,90 €
(49,67 / l)



Softcare 250 ml hoitoaine turkille
7,99 €
(31,96 / l)



Softcare 500 ml Kivisuoja
11,17 €
-30%
Norm. 15,95 €(22,34 / l)

Softcare 100 ml koiran tassuvaha
6,95 €
(69,50 / l)


Softcare 500 ml kirkas puuöljy
9,95 €
(19,90 / l)



Softcare 120 ml kenkäpesu
6,79 €
(67,90 / l)


Softcare 500 ml varustesuoja
14,55 €
(29,10 / l)


Softcare 2 l homepesugeeli
13,90 €
(6,95 / l)



Softcare 500 ml Kivipesu
7,50 €
(15,00 / l)

Softcare 500 ml mattosuoja
10,91 €
-30%
Norm. 15,59 €(21,82 / l)

Softcare 500 ml kodintekstiilipesu
7,05 €
(14,10 / l)

Softcare 500 ml komposiittisuoja
7,58 €
-50%
Norm. 15,15 €(15,16 / l)

Softcare 500 ml rasvanpoistaja
7,95 €
(15,90 / l)

Tuotteet 1 - 53 / 53

Softcare tuotteet ovat Suomessa kehitettyjä ja valmistettuja Avainlippu -tuotteita. Kaikki tuotteemme ovat ympäristöystävällisiä ja turvallisia käyttää. Tuotteemme sopivat huonekalujen, vaatteiden, mattojen, nahan, puun ja kaikkien kodin kovien pintojen suojaukseen, pesuun ja hoitoon.