Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 25 / 25

Tuotteet 1 - 25 / 25

Järjestä:

Järjestä:

Révvi Pure And White Vaseline 100 ml valkoinen vaseliini
10,99 € - 16,99 €
(54,95 / l)

Révvi Ice Cold Gel 100 ml kylmägeeli
15,99 € - 26,99 €
(159,90 / l)


Révvi Fast Recovery Gel 200 ml palautumisgeeli
15,99 € - 26,99 €
(79,95 / l)

Révvi Rapid Boost 200 ml tehoöljy
25,90 €
(129,50 / l)






Révvi Mag Max 200 ml hierontavoide
35,99 €
(179,95 / l)


Révvi Fresh Feet jalkageeli
15,99 € - 26,99 €
(79,95 / l)

Basic Massage Oil 200 ml hierontaöljy
22,90 €
(114,50 / l)

Révvi Intense Hot Gel 100ml kuuma geeli
15,99 € - 26,99 €
(159,90 / l)

Révvi Shea Butter 200 ml vartalovoide
23,90 €
(119,50 / l)






Révvi Basic 200 ml hierontavoide
22,90 €
(114,50 / l)

Révvi Pure Almond 200 ml hierontaöljy
25,90 €
(129,50 / l)

Tuotteet 1 - 25 / 25

RÉVVI on innovatiivinen brändi, joka tukee suorituskyvyn jokaista vaihetta: lämmittelyä, suoritusta ja palautumista. Ammattilaisten suosimien geelien, öljyjen, teippien ja voiteiden avulla autamme sinua valmistautumaan paremmin, jatkamaan silloin kun sillä on merkitystä ja palautumaan nopeammin. Yhteistyössä Red Bull-BORA-hansgrohen ja ÖTILLÖn kaltaisten kumppaneiden kanssa, ja fysioterapeuttien luottamana. Muutamme rajat läpimurroiksi, jotta jokaisesta maalista tulee uuden alun lähtökohta. Fuel Your Finish.