Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 9 / 9

Tuotteet 1 - 9 / 9

Järjestä:

Järjestä:

Golden Star 350 g paprika
3,99 €
-30%
Norm. 5,72 €(11,40 / kg)
Meira 34 g jauhettu paprika
1,24 €
(36,47 / kg)

Golden Star 350 g savustettu paprika
6,76 €
(19,31 / kg)

Santa Maria 450g jauhettu paprika
7,99 €
(17,76 / kg)


Meira 60 g jauhettu paprika
1,19 €
(19,83 / kg)

Salliselta 310 g paprikarouhe
5,50 €
(17,74 / kg)

Salliselta 380 g paprikajauhe
6,49 €
(17,08 / kg)

Meira 22 g savustettu paprikajauhe
1,09 €
(49,55 / kg)

Tuotteet 1 - 9 / 9