Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 26 / 26

Tuotteet 1 - 26 / 26

Järjestä:

Järjestä:

Osku 1 kg Jyrsijän heinä
4,19 €
(4,19 / kg)
Osku 15 kg auringonkukansiemen
28,90 €
(1,93 / kg)




Osku 5 kg pihalinnuille perusseos
13,99 €
(2,80 / kg)

Osku 5kg linnuille pähkinä
17,99 €
(3,60 / kg)


Osku 6 x 90 g verkoton talipallo
1,15 €
(2,13 / kg)


Osku 2 kg kuoreton kaura
3,29 €
(1,65 / kg)






Osku 5 kg rouhittu maapähkinä
19,99 €
(4,00 / kg)

Osku kaura 18 kg
16,90 €
(0,94 / kg)

Osku 22kg riistaherne
15,95 €


Osku 7 kg auringonkukansiemen
15,99 €
(2,28 / kg)

Osku 2,5 kg auringonkukansiemen
6,99 €
(2,80 / kg)


Osku 1 kg Jyrsijän ravintoseos
3,29 €
(3,29 / kg)


Osku 8 kg kaura
7,99 €
(1,00 / kg)

Tuotteet 1 - 26 / 26

Osku tuotevalikoimaan kuuluvat mm. monipuolinen valikoima pieneläinten ja häkkilintujen ruokia sekä tarvikkeita, kuivikkeet pieneläimille ja hiekat kissoille, kasvava valikoima herkku- ja pureskelutuotteita koirille sekä kattava valikoima tuotteita ulkolintujen ruokintaan.