Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 31 / 31

Tuotteet 1 - 31 / 31

Järjestä:

Järjestä:







Murumuru Glow & Go 50 ml käsivoide
10,99 €
(219,80 / l)





Murumuru Anti-Stress 30 ml kasvoöljy
17,90 €
(596,67 / l)


Murumuru Feel Good 50 ml vartalotuoksu
21,90 €
(438,00 / l)



Murumuru C-vitamiini 30 ml seerumi
20,90 €
(696,67 / l)


Murumuru Fresh Start 30 ml kasvovoide
16,99 €
(566,33 / l)


Murumuru Milky Glow 30 ml seerumi
25,90 €
(863,33 / l)








Murumuru Volume Up! 200 ml shampoo
15,50 €
(77,50 / l)

Murumuru Rosehip-Glow 30 ml kasvovoide
15,90 €
(530,00 / l)

Tuotteet 1 - 31 / 31

Murumuru on kotimaisen Naviterin luoma, koko perheen luonnonkosmetiikkasarja. Murumuru tekee ihon ja hiusten hoidosta helppoa ja yksinkertaista. Samoja tuotteita voi käyttää koko perhe ja useimmilla tuotteilla on useita eri käyttötarkoituksia. Tuotteet valmistetaan Suomessa, ne ovat sertifioitua luonnonkosmetiikkaa, eläinkokeettomia ja vegaanisia. Sarjan tuotteet perustuvat ihoa hoitavaan ja rauhoittavaan murumuruvoihin.