Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 13 / 13

Tuotteet 1 - 13 / 13

Järjestä:

Järjestä:

Milka Bubbly Milk 90 g suklaalevy
1,99 €
(22,11 / kg)

Milka Bubbly White 95 g suklaalevy
1,99 €
(20,95 / kg)

Milka Strawberry 100 g suklaalevy
1,99 €
(19,90 / kg)

Milka Daim 100 g suklaalevy
1,99 €
(19,90 / kg)

Milka Crispy Rice 100 g suklaalevy
1,99 €
(19,90 / kg)

Milka Oreo 100 g suklaalevy
1,99 €
(19,90 / kg)


Milka Rasberry 100 g suklaalevy
1,99 €
(19,90 / kg)

Milka Chips Ahoy 100 g suklaalevy
1,99 €
(19,90 / kg)

Milka Caramel 100 g suklaalevy
1,99 €
(19,90 / kg)

Milka Oreo Xmas box 197 g konvehti
4,95 €
(25,13 / kg)

Milka Xmas Family box 195 g konvehti
4,95 €
(25,38 / kg)

Tuotteet 1 - 13 / 13