Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 30 / 30

Tuotteet 1 - 30 / 30

Järjestä:

Järjestä:

L300 Pro-Retinol Intense 50 ml yövoide
13,29 €
-30%
Norm. 18,99 €(265,80 / l)

L300 Cleansing Milk with Prebiotic 200 ml puhdistusmaito
4,89 €
-30%
Norm. 6,99 €(24,45 / l)

L300 for men 250 ml kosteuttava suihkusaippua ja shampoo
1,39 €
-30%
Norm. 1,99 €(5,56 / l)

L300 Hyaluronic Age Renewal 50ml päivävoide
10,47 €
-30%
Norm. 14,95 €(209,40 / l)

L300 Pro-Retinol Ultra Restore Oil 30ml seerumi
13,29 €
-30%
Norm. 18,99 €(443,00 / l)

L300 Hyaluronic Age Renewal 50ml yövoide
10,47 €
-30%
Norm. 14,95 €(209,40 / l)

L300 Hyaluronic Age Renewal SPF30 50ml päivävoide
10,47 €
-30%
Norm. 14,95 €(209,40 / l)


L300 For Men Daily Face Wash 150 ml puhdistusgeeli
4,89 €
-30%
Norm. 6,99 €(32,60 / l)

L300 kuiva iho 25 kpl meikinpuhdistusliina
3,00 €
-30%
Norm. 4,29 €(0,12 / kpl)

L300 400 ml erittäin kuivan ihon vartalovoide
4,38 €
-30%
Norm. 6,25 €(10,95 / l)

L300 for men After Shave Balm 60 ml partabalsami
3,14 €
-30%
Norm. 4,49 €(52,33 / l)


L300 for men Face Cream 50 ml kasvovoide
3,77 €
-30%
Norm. 5,39 €(75,40 / l)


L300 Intensive Moisture 60 ml kasvovoide
7,69 €
-30%
Norm. 10,99 €(128,17 / l)

L300 Cleansing Oil 150ml puhdistusöljy
6,69 €
-30%
Norm. 9,55 €(44,60 / l)

L300 Glow Toner 200ml kasvovesi
6,48 €
-30%
Norm. 9,25 €(32,40 / l)


L300 Vitamin C Exfoliating 200 ml suihkusaippua
3,21 €
-30%
Norm. 4,59 €(16,05 / l)

L300 Cleansing Mousse 150 ml kuivan ihon puhdistusvaahto
4,80 €
-30%
Norm. 6,85 €(32,00 / l)


L300 Pro-Retinol Firming 15 ml silmänympärysvoide
13,29 €
-30%
Norm. 18,99 €(886,00 / l)


L300 Hyaluronic Age Renewal 30ml kasvoseerumi
10,47 €
-30%
Norm. 14,95 €(349,00 / l)

L300 for Men mild fragrance antiperspirantti 60ml deo roll-on
1,60 €
-30%
Norm. 2,29 €(26,67 / l)

L300 Hyaluronic Age Renewal 15ml silmänympärysvoide
10,47 €
-30%
Norm. 14,95 €(698,00 / l)


L300 Pro-Retinol Restore 30 ml seerumi
18,99 €
(633,00 / l)

Tuotteet 1 - 30 / 30

L300 – Hajusteetonta ja apteekkilaatuista ihonhoitoa

Ihomme tarvitsee siitä jo luontaisesti löytyviä ainesosia pysyäkseen kauniina ja terveenä. Hyödynnämme kaikissa tuotteissamme ihon omia kosteutta sitovia aineita, kuten karbamidia, hyaluronihappoa ja maitohappoa. Nämä ovat samoja aineita, joita ihomme tuottaa itse pysyäkseen pehmeänä ja kimmoisana.

Kaikki L300-tuotteet ovat dermatologisesti testattuja ja hajusteettomia, eivätkä ne sisällä eläinperäisiä ainesosia.