Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 44 / 44

Tuotteet 1 - 44 / 44

Järjestä:

Järjestä:



Korpiahon 440 g hunaja
7,00 €
(15,91 / kg)











Korpiahon 325 g nallehunaja
6,70 €
(19,71 / kg)






Korpiahon Rommi 250g hunajavalmiste
5,50 €
(22,00 / kg)




Korpiahon Suomi 250g juokseva hunaja
5,90 €
(23,60 / kg)



Korpiahon Suomi 160g juokseva hunaja
5,00 €
(31,25 / kg)


Korpiahon 10 ml propolisuute
7,50 €
(750,00 / kg)


Korpiahon Hunajainen 7x45g lahjapakkaus
21,90 €
(54,75 / kg)

Korpiahon 40 g siitepöly
4,90 €
(140,00 / kg)







Hehku Täyteläinen 50 ml kasvovoide
13,99 €
(279,80 / l)




Tuotteet 1 - 44 / 44

Hunaja on kauneudenhoidossa tehokas luonnontuote, joka kirkastaa ja ravitsee ihoa. Saunahunaja kosteuttaa ja kuorii ihoa. Saunahunaja ja ihonhoitotuotteet sopivat kaikille iho- ja hiustyypeille. Merkkipäivänä, äitien- tai isänpäivänä, kiitoksena muistamiseen tai tuliaisena viemisiksi sopivat hunajaiset lahjapakkaukset.

Korpiahon Hunaja on savolainen perheyritys. Kokemusta mehiläistarhauksesta ja korkealaatuisen hunajan pakkauksesta on kertynyt jo yli 25 vuotta. Tuotteiden raaka-aineissa ja valmistuksessa hyödynnetään aina mahdollisuuksien mukaan kotimaista tarjontaa. Korpiahon hunaja kerätään Suomen vaaroilta ja salomailta.