Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 30 / 30

Tuotteet 1 - 30 / 30

Järjestä:

Järjestä:

Kaunis Puuvilla 350 g imurointipuuteri
11,10 €
(31,71 / kg)


Kaunis Sitrus 100 g keittiösaippua
13,50 €
(135,00 / kg)




Kaunis Kesäsade 350 g imurointipuuteri
11,10 €
(31,71 / kg)




Kaunis Mansikka 110 g sokerikuorinta
7,05 €
(64,09 / kg)

Kaunis 500 ml Sporttietikka
7,05 €
(14,10 / l)

Kaunis Teepuu 110 g palasaippua
14,90 €
(135,45 / kg)













Kaunis Sitrus 60 g keittiösaippua
8,40 €
(140,00 / kg)



Tuotteet 1 - 30 / 30

Kaunis –tuotteet ovat käsintehtyjä suomalaisia luonnontuotteita. Joukossa on myös joitakin luomutuotteita. Säilöntäaineita käytetään vain sellaisissa tuotteissa joissa se on lakisääteistä, kuten vettä sisältävissä nestesaippuoissa. Raaka-aineet valitaan huolella ja tuotteet valmistetaan käsin saippuakeittiössä. Raaka-aineilla tai tuotteilla ei ole tehty eläinkokeita. Johtoajatuksena on tuottaa eettisiä ja ekologisia tuotteita, jotka ovat laadukkaita ja kauniita katsella.