Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 39 / 39

Tuotteet 1 - 39 / 39

Järjestä:

Järjestä:

Jenkki Peppermint 100 g purukumi
1,99 €
-33%
Norm. 2,99 €(19,90 / kg)
Jenkki Spearmint 100 g purukumi
1,99 €
-33%
Norm. 2,99 €(19,90 / kg)





Jenkki Herra Hakkarainen 150 g ksylitolipastillisekoitus
3,99 €
-32%
Norm. 5,85 €(26,60 / kg)

Jenkki Mint Mix 100 g purukumi
2,99 €
(29,90 / kg)








Jenkki Enjoy Polkamint 80 g pastilli
2,99 €
(37,38 / kg)

Jenkki Pro Freshmint 90 g purukumi
2,99 €
(33,22 / kg)

















Jenkki Fruit Mix 100 g purukumi
2,99 €
(29,90 / kg)



Jenkki Salmiac 100 g purukumi
2,99 €
(29,90 / kg)


Tuotteet 1 - 39 / 39

Jenkki – pieni pala hymyä

Xylitol-Jenkki –purukumit ovat vaikuttaneet suun hyvinvointiin jo vuosikymmenien ajan ja tuoneet hymyä suomalaisten arkeen.Vuonna 1975 markkinoille tullut Xylitol-Jenkki on maailman ensimmäinen ja tutkituin ksylitolipurukumi. Xylitol-Jenkki tarjoaa käyttäjille jotakin ainutlaatuista: todellinen huippuinnovaatio on fiksu ja hauska tapa pitää huolta hampaista.