JENKKI
Jenkki – pieni pala hymyä
Xylitol-Jenkki –purukumit ovat vaikuttaneet suun hyvinvointiin jo vuosikymmenien ajan ja tuoneet hymyä suomalaisten arkeen.Vuonna 1975 markkinoille tullut Xylitol-Jenkki on maailman ensimmäinen ja tutkituin ksylitolipurukumi. Xylitol-Jenkki tarjoaa käyttäjille jotakin ainutlaatuista: todellinen huippuinnovaatio on fiksu ja hauska tapa pitää huolta hampaista.
Jenkki – pieni pala hymyä
Xylitol-Jenkki –purukumit ovat vaikuttaneet suun hyvinvointiin jo vuosikymmenien ajan ja tuoneet hymyä suomalaisten arkeen.Vuonna 1975 markkinoille tullut Xylitol-Jenkki on maailman ensimmäinen ja tutkituin ksylitolipurukumi. Xylitol-Jenkki tarjoaa käyttäjille jotakin ainutlaatuista: todellinen huippuinnovaatio on fiksu ja hauska tapa pitää huolta hampaista.
Tuotteet: (  1 - 26 / 26  )
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,30
    (33,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,90
    (29,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,90
    (29,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,90
    (29,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,90
    (29,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,30
    (47,14 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,30
    (47,14 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,30
    (47,14 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 0,90
    (50,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,85
    (46,25 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,90
    (29,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,30
    (47,14 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 0,90
    (50,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 0,90
    (50,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,10
    (36,67 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,00
    (37,50 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,00
    (33,33 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,00
    (42,86 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,00
    (33,33 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,00
    (40,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,00
    (33,33 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,00
    (37,50 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 0,90
    (45,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,10
    (36,67 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,90
    (29,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,30
    (47,14 / kg)
    Näytä vertailu

JENKKI