Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 38 / 38

Tuotteet 1 - 38 / 38

Järjestä:

Järjestä:

Ida Warg Beauty 45ml itseruskettavat tipat
11,09 €
-30%
Norm. 15,85 €(246,44 / l)
Lumene Valo 30 ml Itseruskettavat pisarat
15,57 €
-40%
Norm. 25,95 €(519,00 / l)

Ida Warg Beauty Warm Glow 150ml itseruskettava vaahto
12,53 €
-30%
Norm. 17,90 €(83,53 / l)

Ida Warg Beauty 150ml itseruskettava vaahto
12,53 €
-30%
Norm. 17,90 €(83,53 / l)

Ida Warg Beauty Cocoa Express 150ml itseruskettava vaahto
15,33 €
-30%
Norm. 21,90 €(102,20 / l)

Ida Warg Beauty 200ml itseruskettava voide vartalolle
12,53 €
-30%
Norm. 17,90 €(62,65 / l)

Ida Warg Beauty 50ml itseruskettava voide kasvoille
11,52 €
-30%
Norm. 16,45 €(230,40 / l)































Tuotteet 1 - 38 / 38

Itseruskettavat – kaunis päivetys ilman auringon haittoja

Itseruskettavat tuotteet ovat täydellinen ratkaisu niille, jotka haluavat saada kauniin päivetyksen ilman auringon haitallisia vaikutuksia. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman itseruskettavia tuotteita, jotka sopivat erilaisiin tarpeisiin ja ihonsävyihin.

Tasainen ja luonnollinen lopputulos

Itseruskettavien tuotteiden avulla voit saada tasaisen ja luonnollisen päivetyksen helposti kotona. Tuotteet sisältävät ihoa hoitavia ainesosia, kuten kosteuttavia öljyjä ja vitamiineja, jotka auttavat säilyttämään ihon terveen ja hehkuvan näköisen. Itseruskettava voide tai suihke levitetään iholle tasaisesti ja antaa kauniin päivetyksen muutamassa tunnissa.

Sopii erilaisiin tarpeisiin

Kärkkäisen verkkokaupasta löydät itseruskettavia tuotteita erilaisiin tarpeisiin. Voit valita kevyemmän päivetyksen tai syvemmän rusketuksen välillä riippuen siitä, millaista lopputulosta haluat. Valikoimastamme löytyy myös itseruskettavia kasvoille sekä vartalolle tarkoitettuja tuotteita.

Laadukkaat brändit

Meiltä löydät vain parhaat brändit itseruskettaviin tuotteisiin. Valikoimassamme on mm. St.Tropez, Vita Liberata ja L'Oréal Paris -brändien laadukkaita itseruskettavia voiteita ja suihkeita. Brändiemme tuotteet ovat turvallisia käyttää eikä niistä jää ikäviä rajoja tai tahroja iholle.

Tutustu Kärkkäisen verkkokaupan laajaan valikoimaan itseruskettavia tuotteita ja tilaa omasi jo tänään! Saat kauniin päivetyksen ilman auringon haittoja, missä tahansa oletkin.