Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 53 / 53

Tuotteet 1 - 53 / 53

Järjestä:

Järjestä:

Heti Jyty 750 ml käyttövalmis puhdistusaine vaikeaan likaan
7,76 €
-20%
Norm. 9,70 €(10,35 / l)
Heti Jyty 1 l peruspuhdistusaine
7,52 €
-20%
Norm. 9,40 €(7,52 / l)

Heti Mandariini 500 ml käsisaippua
3,99 €
-20%
Norm. 4,99 €(7,98 / l)

Heti Ruutu 38x38 cm mikrokuitupyyhe
3,75 €
-20%
Norm. 4,69 €

Heti 200 ml 2in1 koneenpuhdistus
2,12 €
-20%
Norm. 2,65 €(10,60 / l)

Heti Puuvilla 3in1 150 ml ilmanraikastin
2,68 €
-20%
Norm. 3,35 €(17,87 / l)

Heti Raikas Puuvilla 150 ml ilmanraikastaja
3,67 €
-20%
Norm. 4,59 €(24,47 / l)

Heti Raikas Päärynä 150 ml ilmanraikastaja
3,67 €
-20%
Norm. 4,59 €(24,47 / l)

Heti Sapu Joutsen 1 l saniteettitilojen puhdistusaine
7,96 €
-20%
Norm. 9,95 €(7,96 / l)

Heti Loisto 1 l lasipintojen puhdistusaine
8,04 €
-20%
Norm. 10,05 €(8,04 / l)

Heti Jyty 5 l peruspuhdistusaine
26,32 €
-20%
Norm. 32,90 €(5,26 / l)

Heti Yleispesu Joutsen 5 l yleispesuaine
25,52 €
-20%
Norm. 31,90 €(5,10 / l)

Heti Koivu 500 ml yleispesuaine
3,40 €
-20%
Norm. 4,25 €(6,80 / l)

Heti Raspo Joutsen 5 l rasvanpoistoaine
42,00 €
-20%
Norm. 52,50 €(8,40 / l)

Heti Sitrus 500 ml kylpyhuonepesuaine
3,40 €
-20%
Norm. 4,25 €(6,80 / l)

Heti Laventeli 750 ml hienopyykinpesuneste
4,28 €
-20%
Norm. 5,35 €(5,71 / l)

Heti Yleispesu Joutsen hajustamaton 1 l yleispuhdistusaine
6,00 €
-20%
Norm. 7,50 €(6,00 / l)

Heti Bergamotti-Minttu 500 ml keittiön pintapesu
3,40 €
-20%
Norm. 4,25 €(6,80 / l)

Heti Workwear 1,5 l pyykinpesuneste
12,55 €
-20%
Norm. 15,69 €(8,37 / l)

Heti Trio 1 l desinfioiva puhdistusaine pinnoille
12,32 €
-20%
Norm. 15,40 €(12,32 / l)

Heti Yleispesu Joutsen 5 l hajustettu yleispuhdistusaine
23,84 €
-20%
Norm. 29,80 €(4,77 / l)

Heti Sapu Joutsen 5 l saniteettitilojen puhdistusaine
30,64 €
-20%
Norm. 38,30 €(6,13 / l)

Heti Tuoksuva 1 l heikosti emäksinen yleispuhdistusaine
5,68 €
-20%
Norm. 7,10 €(5,68 / l)

Heti Kesä 1,5 l kirjopesuaine
6,07 €
-20%
Norm. 7,59 €(4,05 / l)

Heti Raikas 150 ml hajustamaton ilmanraikastaja
3,67 €
-20%
Norm. 4,59 €(24,47 / l)

Heti Tahraton 750 ml tahranpoistoaine
7,92 €
-20%
Norm. 9,90 €(10,56 / l)

Heti Laventeli 500 ml pyykkietikka
4,63 €
-20%
Norm. 5,79 €(9,26 / l)

HETI Kalpo 500 ml kalkki- ja ruostesaostumien poistoaine
9,12 €
-20%
Norm. 11,40 €(18,24 / l)

Heti 500 ml lasinpesu
3,40 €
-20%
Norm. 4,25 €(6,80 / l)

Heti 750 ml yleispesuspray
7,32 €
-20%
Norm. 9,15 €(9,76 / l)

Heti Yleispesu Joutsen 1 l hajustettu yleispuhdistusaine
6,04 €
-20%
Norm. 7,55 €(6,04 / l)

Heti Moniteho spray 750 ml hoitava puhdistusaine
10,08 €
-20%
Norm. 12,60 €(13,44 / l)

Heti 1 l Klooripesu Pro
11,04 €
-20%
Norm. 13,80 €(11,04 / l)

Heti Moniteho Joutsen 5 l yleispuhdistus- ja hoitoaine
25,60 €
-20%
Norm. 32,00 €(5,12 / l)

Heti Huoleton 1 kg pisuaaritabletit
37,52 €
-20%
Norm. 46,90 €(37,52 / kg)

Heti Vohveli 40x60 cm lattiapyyhe
3,88 €
-20%
Norm. 4,85 €

Heti Raikas Puuvilla 750 ml ilmanraikastinspray
10,16 €
-20%
Norm. 12,70 €(13,55 / l)

Heti Uuni & Grilli 750 ml puhdistusspray
11,76 €
-20%
Norm. 14,70 €(15,68 / l)

Heti bergamotti minttu 500 ml käsitiskispray
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(4,78 / l)

Heti Moniteho Joutsen 1 l puhdistava hoitoaine
6,31 €
-20%
Norm. 7,89 €(6,31 / l)

Heti Raikas 500 ml pyykkietikka
4,63 €
-20%
Norm. 5,79 €(9,26 / l)

Heti Loisto 750 ml spray lasipintojen puhdistusaine
6,64 €
-20%
Norm. 8,30 €(8,85 / l)

Heti Jälkidesi spray 750 ml desinfiointiaine
10,80 €
-20%
Norm. 13,50 €(14,40 / l)

Heti 500 ml käsitiskiaine
2,15 €
-20%
Norm. 2,69 €(4,30 / l)

Heti Matto 1 l tekstiililattioiden puhdistusaine
9,04 €
-20%
Norm. 11,30 €(9,04 / l)

Heti 50x50 cm kuitupyyhe 100 arkkia/rulla
17,64 €
-20%
Norm. 22,05 €(0,18 / kpl)

Heti Jälkidesi 5 l pintojen desinfiointiaine
24,72 €
-20%
Norm. 30,90 €(4,94 / l)

Heti Kesä 500 ml pyykkietikka
4,63 €
-20%
Norm. 5,79 €(9,26 / l)

Heti Trio 5 l desinfioiva puhdistusaine pinnoille
55,92 €
-20%
Norm. 69,90 €(11,18 / l)

Heti 500 ml wc-geeli
2,52 €
-20%
Norm. 3,15 €(5,04 / l)

Heti Kapu Joutsen 1 l saniteettitilojen puhdistusaine
8,40 €
-20%
Norm. 10,50 €(8,40 / l)

Heti Puhdas 100 kpl All-in-one konetiskitabletti
15,04 €
-20%
Norm. 18,80 €(0,15 / kpl)

Heti 2in1 500 ml tahranpoistospray
3,51 €
-20%
Norm. 4,39 €(7,02 / l)

Tuotteet 1 - 53 / 53

HETI-tuotteiden puhdistusvoima perustuu Heinävedellä perinteisellä käymismenetelmällä valmistettuun kotimaiseen väkiviinaetikkaan. Käyttövalmiissa HETI-tuotteissa yhdistyvät uudet ja vanhat konstit. Kun perinteinen etikka otetaan osaksi nykyaikaista tuotekehitystä ja viimeistellään modernin kemianteollisuuden osaamisella, lopputuloksena on käyttäjäystävälliset, tehokkaat pesuaineet, jotka helpottavat kiireisen nykyihmisen kotitöitä. Pakkaukset ovat kierrätetystä muovista.

HETI-TUOTTEET – AMMATTILAISILLE SUUNNITELTU

HETI - tuotteet ovat yksi Suomen käytetyimmistä tuotesarjoista ammattisiivouksessa ja keittiöhygieniassa. Tuotesarja koostuu Bernerin ammattilaisille kehittämistä ja valmistamista puhdistusaineista sekä siivousvälineistä ja useista erikoistuotteista. Tuotesarjasta löytyy tuotteet kaikkiin tarpeisiin. HETI-tuotesarja on monipuolisesti käytössä esimerkiksi valtiolla ja kunnilla sekä siivousliikkeillä, terveydenhuollon laitoksissa, suurkeittiöissä ja ravintoloissa – yksityisellä ja julkisella sektorilla. Puhdistusaineiden suunnittelussa on otettu huomioon pohjoisen kovat olosuhteet ja nykyaikaiset siivousmenetelmät. HETI-tuotteiden uusi ja pirteä ulkoasu on saanut värinsä puhtaasta Suomen luonnosta. Pakkauksen selkeät merkinnät ja kauniit värit, kuten pihlajan punainen, veden sininen ja tunturipuron vihreä, auttavat käyttäjää erottamaan tuotteet helposti toisistaan.