Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 9 / 9

Tuotteet 1 - 9 / 9

Järjestä:

Järjestä:

Euca 450 ml ekologinen yleispesuaine
13,50 €
(30,00 / l)
Northern Ice 30 g saunajää
7,59 €
(253,00 / kg)

Euca 500 ml siivoussuihke
11,30 €
(22,60 / l)

Euca 500 ml pintadesinfektioaine
15,95 €
(31,90 / l)

Koivu saunavasta
9,25 €

Appelsiini 500 ml pyykkietikka
10,50 €
(21,00 / l)

Euca 500 ml pyykkietikka
10,50 €
(21,00 / l)


Tuotteet 1 - 9 / 9

Green Bee Oy on kotimainen perheyritys, perustettu jo vuonna 1943. Valmistamme ekologisia pesu- ja desinfiointiaineita tehtaallamme Kotkassa. Tuotteemme on suunniteltu mahdollisimman turvallisiksi luonnolle ja käyttäjille. Niissä ei ole säilöntäaineita, ei homeenestoaineita eikä luontoa kuormittavia zeoliittia tai fosfaattia.

Koko Euca-sarja on kehitetty eteerisen eucalyptusöljyn ympärille ja niissä onkin huikean raikas, kaiken raikastava tuoksu. Tuotteita ei ole testattu eläimillä eikä niissä ole eläinperäisiä raaka-aineita.