Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Estrella

Tuotteet 1 - 41 / 41

Tuotteet 1 - 41 / 41

Järjestä:

Järjestä:


Estrella Sourcream & Onion Chips 40g
0,79 €
(19,75 / kg)

Estrella Herkku 40g sipsi
0,79 €
(19,75 / kg)

Estrella Suolapähkinä 175g
1,99 €
(11,37 / kg)

Estrella Dipmix Blue Cheese 15g
1,09 €
(72,67 / kg)


Estrella Indian Popcorn Suolattu 65g
1,59 €
(24,46 / kg)







Estrella Linssisipsi Ranch 110g
2,45 €
(22,27 / kg)



Estrella Roasted Paprika Dipmix 16g
1,09 €
(68,13 / kg)

Estrella Salt & Vinegar Chips 275g
2,94 €
(10,69 / kg)







Estrella Maalaissipsi Merisuola 180g
2,79 €
(15,50 / kg)


Estrella Spicy Cheddar 275 g sipsi
2,94 €
(10,69 / kg)

Estrella Chili nuts 140 g pähkinä
2,18 €
(15,57 / kg)




Estrella Dipmix Tzatziki 12g
1,09 €
(90,83 / kg)




Estrella Merisuolachips 275g
2,94 €
(10,69 / kg)


Estrella Ranch Dipmix 16g dippijauhe
0,99 €
(61,88 / kg)

Estrella Dipmix Holiday 14g
1,09 €
(77,86 / kg)

Tuotteet 1 - 41 / 41