Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 46 / 46

Tuotteet 1 - 46 / 46

Järjestä:

Järjestä:

Eskaro musta terassi- ja kalusteöljy
8,00 € - 42,45 €
-50%
(0,89 / l)
Eskaro RK peltikattomaali
10,95 € - 79,50 €
-50%
(12,17 / l)

Eskaro tummanruskea terassi- ja kalusteöljy
8,00 €
-50%
Norm. 15,99 €(8,89 / l)

Eskaro Voima peittosuoja puupinnoille
6,45 € - 59,50 €
-50%
(14,33 / l)

Eskaro Aqua ruskea terassi- ja kalusteöljy
8,50 € - 19,95 €
-50%
(9,44 / l)

Eskaro RK 9l tiilikattomaali
64,50 €
-50%
Norm. 129,00 €(7,17 / l)

Eskaro Ritari musta ruosteenestopohjamaali
11,95 € - 82,50 €
-50%
(4,43 / l)

Eskaro Kuulto Color puunsuoja
22,45 € - 49,50 €
-50%
(2,49 / l)

Eskaro Windoora 0,45l A-pohja ovi-ja ikkunamaali
9,50 €
-50%
Norm. 18,99 €(21,11 / l)

Eskaro Vahva sokkelimaali
9,45 € - 59,50 €
-50%
(3,50 / l)

Eskaro Kantri A-pohja puolihimmeä ulkomaali
10,95 € - 49,50 €
-50%
(12,17 / l)

Eskaro Kuulto Color 0,9 l väritön puunsuoja
9,50 €
-50%
Norm. 18,99 €(10,56 / l)

Eskaro Wood Primer ulkopohjamaali
18,95 €
-50%
Norm. 37,90 €(7,02 / l)

Eskaro Kantri C-pohja himmeä ulkomaali
10,00 € - 22,95 €
-50%
(11,11 / l)

Eskaro Easy 7 A-pohja 18L sisäseinämaali
69,00 €
-37%
Norm. 109,00 €(3,83 / l)

Eskaro Windoora ovi- ja ikkunamaali
12,95 € - 30,95 €
-50%
(4,80 / l)

Eskaro Pro 7 A-pohja sisämaali
17,99 € - 103,90 €
(6,66 / l)

Eskaro Safira 20 A-pohja puolihimmeä sisämaali
23,90 € - 91,90 €
(8,85 / l)

Eskaro safira 7 A-pohja himmeä sisämaali
23,90 € - 91,90 €
(2,66 / l)

Eskaro Pro 3 sisämaali
23,90 € - 74,90 €
(2,66 / l)

Eskaro Floor Aqua lattiamaali
23,90 € - 149,00 €
(8,85 / l)


Eskaro Aquamaster 40 kalustemaali
27,50 € - 63,90 €
(10,19 / l)

Eskaro oikea paneelimaali
42,90 € - 103,90 €
(15,89 / l)

Eskaro Luotto Aqua tartuntapohjamaali
23,90 € - 56,90 €
(8,85 / l)

Eskaro Pro 7 C-pohja sisämaali
17,99 € - 63,90 €
(2,00 / l)

Eskaro Huippu väritön sisustusvaha
14,49 € - 149,00 €
(16,10 / l)

Eskaro Pro 20 C-pohja sisämaali
18,99 € - 71,90 €
(21,10 / l)

Eskaro puolikiiltävä venelakka
18,49 € - 65,90 €
(41,09 / l)


Eskaro Blocker Plus eristemaali
73,90 € - 199,00 €
(8,21 / l)

Eskaro Aquamaster 10 A-pohja kalustemaali
17,99 € - 63,90 €
(39,98 / l)

Eskaro kiiltävä venelakka
18,49 € - 65,90 €
(20,54 / l)

Eskaro 1 l veneterva
10,99 €
(10,99 / l)


Eskaro Pro 20 A-pohja sisämaali
18,99 € - 124,90 €
(1,06 / l)

Eskaro RK peltipesu
37,90 € - 57,90 €
(7,58 / l)

Eskaro 1l havupuutärpätti
12,99 €
(12,99 / l)

Eskaro 3 l veneterva
29,90 €
(9,97 / l)

Eskaro Aquamaster 10 C-pohja kalustemaali
17,99 € - 63,90 €
(39,98 / l)

Eskaro Rustholli valkoinen petroliöljymaali
21,90 € - 189,00 €
(8,11 / l)

Eskaro Blocker eristemaali
72,90 €
(27,00 / l)

Eskaro Safira 20 C-pohja puolihimmeä sisämaali
23,90 € - 41,90 €
(26,56 / l)



Eskaro Soma kalustelakka
27,90 €
(31,00 / l)

Tuotteet 1 - 46 / 46

Eskaro Oy on Vihdissä toimiva yritys, joka valmistaa maaleja, lakkoja sekä valmistasoitteita jo yli 40 vuoden kokemuksella. Laaja tuotevalikoima sisältää mm. vesi- ja liuotinohenteisia sisä- ja ulkomaaleja, kuultavia ja peittäviä puunkäsittelyaineita, puuöljyjä, pohjusteita, pohjamaaleja sekä tasoitteita lähes kaikenlaisille pinnoille. Suomen pitkäikäisin vesiohenteinen peltikattomaali RK Peltikattomaali on suojannut suomalaisia kattoja jo yli 30 vuoden ajan. Muita tunnettuja tuotteita ovat mm. Voima Peittosuoja, Kantri Ulkomaali, Rustholli Petroliöljymaali, Oikea Paneelikattomaali, Pro Safira sekä Eco ja Pro sisämaalit.

Eskaro Oy on Vihdissä toimiva suomalainen yritys, joka valmistaa, myy ja markkinoi maaleja, lakkoja sekä valmistasoitteita. Laaja tuotevalikoimamme kattaa sekä ammattilaisen että kuluttajan tarpeet. Valikoimamme sisältää mm. vesiohenteisia ja liuotinohenteisia sisämaaleja ja ulkomaaleja, kuultavia ja peittäviä puunkäsittelyaineita, puuöljyjä, pohjusteita, pohjamaaleja sekä valmistasoitteita lähes kaikenlaisille pinnoille.

Eskaro Oy:n toiminta Suomessa on jatkunut jo yli 40 vuoden ajan. Yrityksen aikaisempi nimi oli TRK-Maalit Oy (Joulemaalit). Se vaihtui uuden omistajan myötä Eskaro Oy:ksi vuonna 2007, joten vuonna 2017 Eskaro juhli 10-vuotisjuhliaan Suomessa. Olemme tänään osa kansainvälistä Eskaro Group AB:ta, jolla on toimintaa Suomen lisäksi viidessä muussa maassa; Valko-Venäjällä, Latviassa, Venäjällä, Ukrainassa ja Virossa. Maalituotantoa on Suomen lisäksi Virossa, Venäjällä, Valko-Venäjällä ja Ukrainassa.

Tuotteitamme ja toimintaamme kehitetään pitkäjänteisesti ja laatustandardeista tinkimättä kotimaisia vaativia olosuhteita sekä käyttäjiä silmällä pitäen. Tuotteemme täyttävät tänä päivänä yhä tiukentuvien lainsäädäntöjen vaatimukset, ja jatkuvan tuotekehityspanostuksen ansiosta vaatimukset täyttyvät myös tulevaisuudessa. Tavoitteemme on perinteisiä arvoja unohtamatta tehdä tuotteistamme sekä esteettisesti pitkäikäisiä että niiden käytöstä mahdollisimman helppoa ja turvallista. Toimintamme kulmakiviä ovat asiakastyytyväisyys, tuotekehitys, laatu ja innovatiivisuus.