Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Erityisruokavaliot

Kategoriat

Tuotteet 841 - 900 / 1245

Tuotteet 841 - 900 / 1245

Järjestä:

Järjestä:


Foodin Luomu 200g  cashewpähkinä
5,29 €
(26,45 / kg)

Aduki Luomu 500g mungpapu
4,89 €
(9,78 / kg)





Hart-Sport Electrolytes juoma Sitruuna 330ml
2,69 €
sis. 0,15 € pantti


Foodin Luomu 50g raakasuklaamansikka
3,45 €
(69,00 / kg)

Fazer Moomin 40 g hedelmäpastilleja
1,09 €
(27,25 / kg)


Rajamäen Luomu 40ml Liquid chili
2,99 €
(69,53 / kg)


Yogi Tea Sweet Chai Luomu 17 pss tee
5,70 €
(167,65 / kg)



Aduki Luomu 150g mantelilastu
4,79 €
(31,93 / kg)




Yano Luomu 1 kg hasselpähkinä
29,90 €
(29,90 / kg)


Schär gluteeniton 150 g kolakeksi
4,15 €
(27,67 / kg)

Foodin Luomu 500g kidneypapu
3,65 €
(7,30 / kg)




Foodin Luomu 250ml umamikastike
3,89 €
(15,56 / kg)




Pändy Sour Skulls 50 g karkkipussi
1,94 €
(38,80 / kg)


Schär gluteeniton 150 g kaurakeksi
3,49 €
(23,27 / kg)

Jenkki Salmiac 100 g purukumi
2,99 €
(29,90 / kg)

Baci Bijou 175 g konvehtilajitelma
10,89 €
(62,23 / kg)


Aduki Luomu 500g tattari
3,59 €
(7,18 / kg)


Aduki Luomu 500g amarantti
3,79 €
(7,58 / kg)

Aduki Luomu 27g ruusunnuppu
5,50 €
(203,70 / kg)


Mynthon Cool Mint 44 g purukumi
1,74 €
(39,55 / kg)



Muumi Sokeriton Metsämansikka 0,5l virvoitusjuoma
2,70 €
sis. 0,20 € pantti(5,00 / l)






Puhdistamo Luomu Goji ja Passion 400 ml kombucha
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(6,98 / l)






Tuotteet 841 - 900 / 1245