Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 22 / 22

Tuotteet 1 - 22 / 22

Järjestä:

Järjestä:

Domestos Power Foam Mint Boost 435 ml wc-puhdistussuihke
2,49 €
-41%
Norm. 4,20 €(5,72 / l)
Domestos Power Foam Artic Fresh 435 ml puhdistussuihke
2,49 €
-34%
Norm. 3,79 €(5,72 / l)

Domestos White & Sparkle 750 ml WC-puhdistusaine
1,99 €
-20%
Norm. 2,49 €(2,65 / l)

Domestos Mountain Fresh 750 ml WC-puhdistusaine
1,99 €
-17%
Norm. 2,39 €(2,65 / l)

Domestos Power Foam Citrus Blast 435 ml wc-puhdistussuihke
2,49 €
-41%
Norm. 4,20 €(5,72 / l)

Domestos Power Foam Floral Burst 435 ml wc-puhdistussuihke
2,49 €
-41%
Norm. 4,20 €(5,72 / l)

Domestos Orginal 750 ml WC-puhdistusaine
1,99 €
-20%
Norm. 2,49 €(2,65 / l)



Domestos Ocean 10-pack WC-raikastin
6,35 €
(0,64 / kpl)









Domestos Power 5 Ocean WC-raikastin
1,99 €
(56,86 / kg)



Tuotteet 1 - 22 / 22

Domestos käy pysäyttämätöntä taistelua hyvän puhtaudenpidon puolesta. Ratkaisemme jokapäiväiset puhtaudenpitohaasteet ensiluokkaisilla tuotteilla, jotka lupaavat parhaan puhdistustuloksen: tehokkaat nesteet, wc-puhdistusaineet ja suihkeet takaavat erinomaisen puhtauden ja tappavat myös bakteerit. Maailmanlaajuisesti taistelemme huonoa sanitaatiota vastaan yhteistyössä UNICEFin kanssa. Tähän mennessä olemme auttaneet 28 miljoonaa ihmistä pääsemään puhtaisiin ja turvallisiin käymälöihin. Vuoteen 2030 mennessä tavoitteenamme on 50 miljoonaa. Domestos – Unstoppable.