Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 32 / 32

Tuotteet 1 - 32 / 32

Järjestä:

Järjestä:

Brunberg 25 kpl mansikkasuukko
6,70 €
-16%
Norm. 7,99 €(10,72 / kg)
Brunberg 25 kpl moccasuukko
6,70 €
-16%
Norm. 7,99 €(10,72 / kg)

Brunberg 25 kpl vaniljasuukko
6,70 €
-16%
Norm. 7,99 €(10,72 / kg)





Brunberg 200 g tryffelipussi
4,79 €
(23,95 / kg)

Brunberg 60 % tumma suklaa 50 g levy
1,85 €
(37,00 / kg)

Brunberg 6 kpl mansikkasuukko
2,69 €
(17,93 / kg)


Brunberg 200 g kauralakritsi
2,05 €
(10,25 / kg)

Brunberg 50 g sokeriton suklaa
1,89 €
(37,80 / kg)

Brunberg 200 g moccatryffelipussi
4,89 €
(24,45 / kg)

Brunberg 200 g toffeepalapussi
2,99 €
(14,95 / kg)






Brunberg Tauko 200 g riisisuklaa
4,99 €
(24,95 / kg)

Brunberg Tauko 30 g riisisuklaa
0,99 €
(33,00 / kg)




Brunberg 150 g appelsiinisuklaanappi
4,35 €
(29,00 / kg)

Brunberg Suklaa 200 g täytelakritsi
2,29 €
(11,45 / kg)

Brunberg 35 g vadelmatryffelipatukka
0,89 €
(25,43 / kg)



Brunberg 6 kpl moccasuukko
2,40 €
(16,00 / kg)

Tuotteet 1 - 32 / 32

Brunberg on 150-vuotias porvoolainen perheyritys, suklaatehdas, jonka tuotteissa maku ja laatu ovat ensiluokkaisia. Brunberg valmistaa monia klassikkotuotteita, joiden makuun voi aina luottaa. Brunbergin maitosuklaa on laktoositon ja tuotevalikoimaan kuuluu runsaasti laktoosittomia ja gluteenittomia tuotteita. Myös vegaaneille ja sokeritonta ruokavaliota noudattaville löytyy Brunbergilta herkkuja.