Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 27 / 27

Tuotteet 1 - 27 / 27

Järjestä:

Järjestä:

Motip Putty 400ml kitti spray
6,99 €
(17,48 / l)

Wurth 200 g pakoputken korjauskitti
5,99 €
(29,95 / kg)

Pakla 0,5 kg lasikuitukitti
8,99 €
(17,98 / kg)

Pakla Super 1kg muovikitti
10,00 €
(10,00 / kg)




Pakla Super 0,5kg muovikitti
7,99 €
(15,98 / kg)

Pakla 250g metallikitti
7,95 €
(31,80 / kg)

Wurth Vaku 60 1kg metallipakkeli
19,99 €
(19,99 / kg)

Wurth Vaku 30 2kg yleispakkeli
24,90 €
(12,45 / kg)


Wurth 250g muovikitti
4,99 €
(19,96 / kg)

Wurth Vaku 20 2kg hienopakkeli
19,99 €
(10,00 / kg)

Dinitrol metalu 6090 1,3kg metallikitti
39,90 €
(30,69 / kg)

Permatex 25ml kemiallinen metalli
9,99 €
(399,60 / l)

Wurth Vaku 50 1kg muovipakkeli
16,99 €
(16,99 / kg)


Wurth Vaku 30 0,5kg yleispakkeli
10,49 €
(20,98 / kg)

Wurth Vaku 70 2kg lasikuitupakkeli
19,99 €
(10,00 / kg)

Pakla 1 kg lasikuitukitti
10,00 €
(10,00 / kg)



Dinitrol polystar  6050 2kg korikitti
26,90 €
(13,45 / kg)

Wurth Vaku 70 0,5kg lasikuitupakkeli
9,99 €
(19,98 / kg)

Dinitrol 6070 500g muovikitti
11,99 €
(23,98 / kg)

Tuotteet 1 - 27 / 27

Suojaat autosi ulkopinnan laadukkailla korisuojaustuotteillamme

Auton korisuojaus ja kitit -kategoria sisältää laajan valikoiman tuotteita, jotka suojaavat ja korjaavat autosi ulkopintaa. Auton maalipinta on alttiina monille uhkille, kuten auringonvalolle, sateelle, lialle ja naarmuille. Siksi on tärkeää huolehtia autosi pinnan kunnosta pitämällä se puhtaana ja käyttämällä laadukkaita suojatuotteita.

Korkealaatuiset maalipinnan suojatuotteet

Kärkkäisen verkkokaupasta löydät kaiken tarvittavan autosi maalipinnan suojaamiseen. Valikoimastamme löytyy esimerkiksi erilaisia vahoja, pinnoitteita ja suojasuihkeita, jotka muodostavat kestävän suojakerroksen autosi pinnalle. Suojatuotteemme ovat helppokäyttöisiä ja sopivat niin ammattilaisille kuin kotikäyttöönkin.

Laadukkaat kitit auton korjaukseen

Jos autosi pintaa on jo vaurioitunut, meiltä löydät myös laadukkaat kitit sen korjaamiseen. Valikoimastamme löytyy esimerkiksi erilaisia täyte- ja hiontakittoja sekä ruosteenestomaaleja. Tuotteemme ovat helppokäyttöisiä ja sopivat niin pieniin paikkauksiin kuin isompiinkin korjauksiin.

Tarvikkeet ammattimaiseen lopputulokseen

Meiltä löydät myös kaikki tarvittavat työkalut ja tarvikkeet ammattimaiseen lopputulokseen. Valikoimastamme löytyy esimerkiksi hiomapapereita, maalarinteippejä sekä erilaisia pensseleitä ja teloja. Tarjoamme myös laajan valikoiman erilaisia maaleja ja lakkoja, joiden avulla voit luoda juuri haluamasi lopputuloksen.

Tutustu nyt laajaan valikoimaamme auton korisuojaus- ja kiti-tuotteissa! Kärkkäisen verkkokaupasta tilaat helposti kaikki tarvitsemasi tuotteet edulliseen hintaan. Osta nyt ja pidä huolta autosi ulkopinnasta vuosien ajan!