Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 22 / 22

Tuotteet 1 - 22 / 22

Järjestä:

Järjestä:

Ainu 100 ml sinkkivoide
2,47 €
-20%
Norm. 3,09 €(24,70 / l)
Ainu hajusteeton 150 ml pesuvaahto/shampoo
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(21,27 / l)

Ainu 40 ml suojavoide
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(113,75 / l)

Ainu 330 ml pillimuki
6,95 €
-20%
Norm. 8,69 €

Ainu 300 ml hajusteeton kylpyvaahto
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(7,97 / l)

Ainu hajusteeton 300 ml pesuneste
2,47 €
-20%
Norm. 3,09 €(8,23 / l)

Ainu 150ml perusvoide
5,59 €
-20%
Norm. 6,99 €(37,27 / l)

Ainu 100ml hoitoöljy
5,59 €
-20%
Norm. 6,99 €(55,90 / l)

Ainu 100 ml hoitovoide
2,47 €
-20%
Norm. 3,09 €(24,70 / l)

Ainu 300ml pesuvoide
5,52 €
-20%
Norm. 6,90 €(18,40 / l)

Ainu 70 kpl vanutyyny
2,05 €
(0,03 / kpl)


Ainu 200 kpl eko-pumpulipuikko
1,89 €
(0,01 / kpl)

Ainu ensipupu
11,99 €








Tuotteet 1 - 22 / 22

Tasokkaat Ainu-tuotteet ovat olleet osa suomalaisten vauvaperheiden arkea jo 1960-luvulta lähtien. Monen suomalaisvauvan ensikosketus Ainuun on ollut pehmoinen Ensipupu, joka on edelleen yksi suosikkituotteista. Laadukkaita ja turvallisia vauvanhoitotarvikkeita. Koko historiansa ajan Ainu on ollut tekemässä aikuisista vanhempia ja vauvoista lapsia. Sitä työtä jatkamme suurella sydämellä ja vankalla ammattitaidolla tästä eteenpäinkin.