Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 54 / 54

Tuotteet 1 - 54 / 54

Järjestä:

Järjestä:

Aduki Luomu 25g laventelinkukka
3,65 €
(146,00 / kg)

Aduki 100 g hapankirsikka
4,79 €
(47,90 / kg)

Aduki Luomu 14g ruusu
5,50 €
(392,86 / kg)

Aduki Luomu 1kg intiaanisokeri
6,99 €
(6,99 / kg)

Aduki Luomu 500g mulperimarja
14,99 €
(29,98 / kg)

Aduki Luomu 500g soijapapu
2,89 €
(5,78 / kg)

Aduki Luomu 500g tattari
3,59 €
(7,18 / kg)

Aduki luomu 400g manteli
12,50 €
(31,25 / kg)

Aduki Luomu 50g salvia
5,95 €
(119,00 / kg)

Aduki Luomu 500g belugalinssi
6,15 €
(12,30 / kg)

Aduki Luomu 1kg tumma rusina
13,95 €
(13,95 / kg)

Aduki Luomu 750g täysjyväriisi
4,74 €
(6,32 / kg)

Aduki Luomu 50 g kamomillankukka
6,45 €
(129,00 / kg)

Aduki Luomu 500g maapähkinä
5,95 €
(11,90 / kg)

Aduki Luomu 140 g Steviajauhe
7,95 €
(56,79 / kg)

Aduki Luomu 500g seesaminsiemen
5,25 €
(10,50 / kg)

Aduki Luomu 100g parapähkinä
4,90 €
(49,00 / kg)

Aduki Luomu 180 g inkiväärijauhe
8,50 €
(47,22 / kg)



Aduki Luomu 35g minttu
5,55 €
(158,57 / kg)


Aduki Luomu 100g macadamiapähkinä
5,89 €
(58,90 / kg)

Aduki Luomu 100g pinjansiemen
7,95 €
(79,50 / kg)


Aduki Luomu 500g mustapapu
3,49 €
(6,98 / kg)


Aduki Luomu 27g ruusunnuppu
5,50 €
(203,70 / kg)


Aduki Luomu 500g valkoinen papu
4,50 €
(9,00 / kg)



Aduki Luomu 400g hasselpähkinä
19,95 €
(49,88 / kg)

Aduki Luomu 500g pintopapu
4,39 €
(8,78 / kg)

Aduki Luomu 500g kikherne
3,39 €
(6,78 / kg)

Aduki Luomu 500g puuroriisi
3,79 €
(7,58 / kg)

Aduki Luomu 500g mungpapu
4,89 €
(9,78 / kg)


Aduki Luomu 150g mantelilastu
4,79 €
(31,93 / kg)

Aduki Luomu 7g ruiskaunokki
4,95 €
(707,14 / kg)


Aduki Vihreä Luomu 500g linssi
3,95 €
(7,90 / kg)

Aduki Luomu 500g amarantti
3,79 €
(7,58 / kg)

Aduki 500 g pieni valkoinen papu
3,49 €
(6,98 / kg)

Aduki Luomu 35g moringan lehti
3,55 €
(101,43 / kg)

Aduki Luomu 200g aprikoosi
7,95 €
(39,75 / kg)

Aduki Luomu 400g kurpitsansiemen
6,99 €
(17,48 / kg)

Aduki Luomu 100g pekaanipähkinä
5,35 €
(53,50 / kg)

Aduki Luomu 500g pellavansiemen
3,39 €
(6,78 / kg)

Aduki Luomu 75g mäkikuisma
7,79 €
(103,87 / kg)


Aduki Luomu 500g adukipapu
4,50 €
(9,00 / kg)

Tuotteet 1 - 54 / 54