Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 60 of 275

Showing 1 - 60 of 275

Sort By:

Sort By:

Fazer Jaffa chocolate praline 295 g
€4.99
-23%
Norm. €6.50(€16.92 / kg)





Make Finlandia 500 g marmeladi
€7.70
(€15.40 / kg)

Taffel Zuusto Snacks Vegan 200g
€2.85
(€14.25 / kg)

Fazer Green Balls 500 g marmalade
€6.59
(€13.18 / kg)


Becky's Sour party Fruities 120 g
€2.29
(€19.08 / kg)




Sante 120G corn cake
€0.99
(€8.25 / kg)

Fazer Halloweenkuulat candy box 260 g
€4.27
(€16.42 / kg)

Estrella Herkku chips 40g
€0.79
(€19.75 / kg)

Fazer Ässä Duo candy bag 200g
€2.74
(€13.70 / kg)



Pukka Night Time Berry herbal tea 20pcs
€6.50
(€216.67 / kg)






Group Hau 240 g vegan mini candy bags
€3.85
(€16.04 / kg)



Panda dark chocolate bar 145g
€2.68
(€18.48 / kg)



S-Märke Supersalt 5-pack powder
€1.29
(€32.25 / kg)

Sante Himalayan salt 110g rice cake
€0.99
(€9.00 / kg)



Foodin Luomu 1000 ml Coconut Water
€4.85
(€4.85 / l)

Fazer Ässä Missä X candy bag 220g
€2.74
(€12.45 / kg)


Hammaskeiju Trio 400g xylitollipastilla
€15.99
(€39.98 / kg)








Kouvola 35 g licorice powder
€4.15
(€118.57 / kg)

Becky's Candy Jewels 144 g
€2.49
(€17.29 / kg)

PORVOON LAKRITSI 250 G ORIGINAL
€1.99
(€7.96 / kg)


Brunberg 200 g kauralakritsi
€2.05
(€10.25 / kg)



Fazer Green Balls 260 g marmalade
€4.27
(€16.42 / kg)





Fazer Skolekridt 140 g candy bag
€1.79
(€12.79 / kg)

Showing 1 - 60 of 275