Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 60 of 86

Showing 1 - 60 of 86

Sort By:

Sort By:

Yano organic 1 kg cashew nut
€14.90
-32%
Norm. €21.90(€14.90 / kg)
Estrella Cheddar nuts 140g
€2.18
(€15.57 / kg)

Yano organic 1 kg walnut
€22.90
(€22.90 / kg)

Foodin Organic 200g Brazil nuts
€7.99
(€39.95 / kg)

From Salli 400 g cashew nuts
€8.39
(€20.98 / kg)

400 g peeled almonds from Salli
€7.49
(€18.73 / kg)

Table 150 g Ranch Nuts
€2.29
(€15.27 / kg)

Estrella Salted Nut 175g
€1.99
(€11.37 / kg)

From Salli 1 kg of peanuts
€4.99
(€4.99 / kg)

From Salli 800 g pecans
€26.95
(€33.69 / kg)

From Salli 250 g pistachios
€6.85
(€27.40 / kg)

Aduki organic almonds 400g
€12.50
(€31.25 / kg)

Foodin Rosmariini Cashew Organic 120g
€3.89
(€32.42 / kg)

From Salli 800 g hazelnuts
€25.50
(€31.88 / kg)

From Salli 70 g natural pistachios
€3.69
(€52.71 / kg)

Aduki Organic Peanut 500g
€5.95
(€11.90 / kg)



Taffel Salt & Vinegar 150 g nuts
€2.29
(€15.27 / kg)

From Salli 70 g macadamia nuts
€3.49
(€49.86 / kg)


Aduki 100g Organic Brazil nuts
€4.90
(€49.00 / kg)

80 g of almonds from Salli
€1.75
(€21.88 / kg)

Estrella Chili nuts 140g
€2.18
(€15.57 / kg)

Foodin Organic 120g walnut
€3.19
(€26.58 / kg)


From Salli 250 g peanuts
€1.79
(€7.16 / kg)

Foodin Luomu 150 g Macadamia Nut
€6.79
(€45.27 / kg)

Yano organic 500 g pecans
€19.99
(€39.98 / kg)

Salliselta 250g Pecan Nut
€9.59
(€38.36 / kg)

800 g peeled almonds from Salli
€15.99
(€19.99 / kg)

From Salli 800 g pistachios
€25.90
(€32.38 / kg)

Foodin Luomu 60g raw chocolate cashew
€3.15
(€52.50 / kg)

From Salli 80 g cashew nuts
€1.99
(€24.88 / kg)

Yano Luomu 500 g macadamiapähkinä
€23.90
(€47.80 / kg)

Aduki 400g Organic Cashew, Fair trade
€11.99
(€29.98 / kg)

From Salli 70 g pecans
€2.99
(€42.71 / kg)

Foodin Luomu 120 g Cashew Bruschetta
€3.89
(€32.42 / kg)

From Salli 80 g hazelnuts
€2.75
(€34.38 / kg)

Taffel 300 g salted walnuts
€2.75
(€9.17 / kg)

Salliselta 80 g White Almond
€1.75
(€21.88 / kg)

From Salli 70 g walnuts
€1.99
(€28.43 / kg)



Estrella Honey & Salt Cashew Mix 140g
€2.99
(€21.36 / kg)

Taffel 175 g salted nut
€2.15
(€12.29 / kg)

Aduki 100g Organic Pecan
€5.35
(€53.50 / kg)


From Salli 80 g pistachios
€2.69
(€33.63 / kg)


250g walnuts from Salli
€5.59
(€22.36 / kg)

Meira 300 g peeled almonds
€6.95
(€23.17 / kg)


Foodin Honey Garlic Almond 110g
€2.59
(€23.55 / kg)


Foodin Luumu 200g cashew nut
€5.29
(€26.45 / kg)



Aduki 100g Organic Macadamia
€5.89
(€58.90 / kg)

Anyday 140 g cashew nut
€4.49
(€32.07 / kg)

Showing 1 - 60 of 86