Suggested products
Suggested products

Showing 61 - 86 of 86

Showing 61 - 86 of 86

Sort By:

Sort By:

Taffel Sea salt 90 g almond
€2.59
(€28.78 / kg)
Foodin Luomu 140g Roasted Cashew
€3.89
(€27.79 / kg)

Foodin Sweet Chili Almond 110g
€2.79
(€25.36 / kg)


Meira 170 g cashew nut
€4.75
(€27.94 / kg)

From Salli 800 g walnuts
€18.99
(€23.74 / kg)

Foodin Luomu 140g Roasted Almond
€3.89
(€27.79 / kg)


Taffel Broadway 150 g nuts
€2.25
(€15.00 / kg)

Estrella Salted Nut 175g
€1.99
(€11.37 / kg)


Aduki 400g Organic Hazelnuts
€19.95
(€49.88 / kg)

Yano organic 1 kg almond
€24.90
(€24.90 / kg)


Foodin Luomu 120 g Pecan Nut
€5.29
(€44.08 / kg)

Korona Roasted Crispy 60 g Nuts
€1.39
(€23.17 / kg)

800 g whole almonds from Salli
€15.99
(€19.99 / kg)

From Salli 800 g cashew nuts
€14.90
(€18.63 / kg)

Foodin Organic 200g almond
€5.09
(€25.45 / kg)



Estrella Honey & Salt Almond Mix 140g
€2.85
(€20.36 / kg)

Aduki 150g Organic Almond flakes
€4.79
(€31.93 / kg)

Yano organic 1 kg hazelnut
€29.90
(€29.90 / kg)

From Salli 400 g salted walnuts
€3.99
(€9.98 / kg)

Showing 61 - 86 of 86