Suggested products
Suggested products

Household & Cleaning Sikapäivät

Showing 61 - 120 of 192

Showing 61 - 120 of 192

Sort By:

Sort By:




TOLU 500 ML KÄYTTÖVALMIS SUIHKE
€2.69
(€5.38 / l)




LV 2in1 150 ml tahranpoistospray
€2.79
(€18.60 / l)



Heti Raspo Joutsen 5 l degreaser
€52.50
(€10.50 / l)






HETI Kalpo 500 ml lime and rust remover
€11.40
(€22.80 / l)



Sun dishwasher cleaner
€4.89
(€40.75 / kg)






LV 750ml Color laundry liquid
€4.59
(€6.12 / l)





WC Duck Citrus 750 ml cleaner
€2.69
(€3.59 / l)


HETI PUHDAS 100KPL KONETISKITABLETTI
€18.80
(€0.19 / pc)

Wow! Black 1.5 l laundry detergent
€2.49
-17%
Norm. €2.99(€1.66 / l)




Omo Color 920 ml Laundry Detergent
€5.39
(€5.86 / l)


Tolu Aito 1 l general cleaner
€4.59
(€4.59 / l)








Immediately 500 ml glass cleaner
€4.25
(€8.50 / l)






Ykä Absorbent Powder 240 g
€25.70
(€107.08 / kg)


Heti 750ml sensitive wash
€5.35
(€7.13 / l)


Heti Huoleton 1 kg Urinal Tablets
€46.90
(€46.90 / kg)

Showing 61 - 120 of 192