Suggested products
Suggested products

Household & Cleaning Sikapäivät

Showing 1 - 60 of 192

Showing 1 - 60 of 192

Sort By:

Sort By:






Serla Hella 32 rl toilet paper
€14.95
(€0.47 / pc)

PUTKIREISKA 1 L
€1.99
(€1.99 / l)



Wow! Sensitive Color 1.5 l laundry liquid
€2.49
-17%
Norm. €2.99(€1.66 / l)

Golden Star 700 g citric acid
€7.75
(€11.07 / kg)



Tolu Aloe Vera 500 ml spray
€2.69
(€5.38 / l)

TOLU PUHDAS KEITTIÖ 500 ML SPRAY
€2.69
(€5.38 / l)










Abena Classic nitrile glove 30pcs
€2.95
(€0.10 / pc)











LV Sport 750 ml laundry liquid
€4.69
(€6.25 / l)



Abena Semi-Gloss 5 l Floor Wax
€39.90
(€7.98 / l)

Wow! Color 1.5 l laundry liquid
€2.49
-17%
Norm. €2.99(€1.66 / l)







LOTUS SOFT EMBO WC-PAPERI
€9.10
(€0.57 / pc)





Ajax Kitchen 750 ml cleaning spray
€2.99
(€3.99 / l)

Sun 500 ml rinse aid
€3.55
(€7.10 / l)




Heti 150ml air freshener cotton
€3.35
(€22.33 / l)

LV Black 750ml laundry detergent
€4.79
(€6.39 / l)

Showing 1 - 60 of 192