Suggested products
Suggested products

Household & Cleaning Sikapäivät

Showing 121 - 180 of 192

Showing 121 - 180 of 192

Sort By:

Sort By:










Immediately 500 ml glass cleaner
€4.25
(€8.50 / l)


Heti Workwear 1.5 l laundry detergent
€15.69
(€10.46 / l)




Heti 500 ml WC-gel
€3.15
(€6.30 / l)


LV Black 750ml laundry detergent
€4.79
(€6.39 / l)

Sun Classic 105 pc dishwasher tablet
€9.99
(€0.10 / pc)


Sun 1 kg of insulin
€4.05
(€4.05 / kg)

LV 500 ml Dishwasher Gel
€4.45
(€8.90 / l)






HETI PUHDAS 100KPL KONETISKITABLETTI
€18.80
(€0.19 / pc)




Tolu Manty 1 l general cleaner
€4.59
(€4.59 / l)











Klorine Unscented 1 l toilet gel
€2.10
(€2.10 / l)






Tolu Aito 1 l general cleaner
€4.59
(€4.59 / l)

Heti Jyty 5 l basic cleaning agent
€32.90
(€6.58 / l)

LV Pikkuväki 1.5 l laundry liquid
€7.39
(€4.93 / l)

Heti Jyty 1 l basic cleaning agent
€9.40
(€9.40 / l)

Wow! Sport 1.5 l laundry liquid
€2.49
-17%
Norm. €2.99(€1.66 / l)





HETI Kalpo 500 ml lime and rust remover
€11.40
(€22.80 / l)

Showing 121 - 180 of 192