Suggested products
Suggested products

Household & Cleaning Deals

Showing 61 - 120 of 177

Showing 61 - 120 of 177

Sort By:

Sort By:

Heti Raspo Joutsen 5 l degreaser
€42.00
-20%
Norm. €52.50(€8.40 / l)
Care-Ness Excellent 10x10 kpl nenäliina
€2.08
-20%
Norm. €2.60

Heti Citrus 500 ml bathroom detergent
€3.40
-20%
Norm. €4.25(€6.80 / l)

WC Duck Citrus 750 ml cleaner
€1.99
-26%
Norm. €2.69(€2.65 / l)


Heti Bergamotti-Minttu 500 ml kitchen surface cleaner
€3.40
-20%
Norm. €4.25(€6.80 / l)

Vikan's 150.5cm aluminum arm
€19.42
-25%
Norm. €25.90

Sun All-in-1 Lemon 40 pcs Dishwasher Tablet
€5.50
-11%
Norm. €6.15(€0.14 / pc)

Heti Workwear 1.5 l laundry detergent
€12.55
-20%
Norm. €15.69(€8.37 / l)

Wow! Color 1.5 l laundry liquid
€2.49
-17%
Norm. €2.99(€1.66 / l)

Heti Trio 1 l disinfectant cleaner for surfaces
€12.32
-20%
Norm. €15.40(€12.32 / l)

Heti Yleipesu Joutsen 5 l scented general cleaner
€23.84
-20%
Norm. €29.80(€4.77 / l)

LV Color 1.5 l laundry liquid
€5.00
-20%
Norm. €6.25(€3.33 / l)

Heti Sapu Joutsen 5 l cleaning agent for sanitary facilities
€30.64
-20%
Norm. €38.30(€6.13 / l)

LOTUS EMILIA VALKOINEN 8RLL TALOUSPAPERI
€4.95
-18%
Norm. €6.05(€0.62 / pc)


Heti Kesä 1.5 l spectrum detergent
€6.07
-20%
Norm. €7.59(€4.05 / l)

LV Black 750ml laundry detergent
€3.83
-20%
Norm. €4.79(€5.11 / l)

HumiStop AUTO dehumifier for car lamps
€3.90
-51%
Norm. €7.99

Vikan's 156.5cm aluminum arm
€21.67
-25%
Norm. €28.90

ProGarden 175L garden waste bag
€4.00
-50%
Norm. €7.95

LV White 750 g washing powder concentrate
€3.32
-20%
Norm. €4.15(€4.43 / kg)

Heti Yleipesu Joutsen 1 l general cleaning agent
€6.00
-20%
Norm. €7.50(€6.00 / l)

Tefal X-Force 9.60 Stick Vac Flex Basic TY2027WO
€139.00
-30%
Norm. €199.00

Heti 750ml sensitive wash
€4.28
-20%
Norm. €5.35(€5.71 / l)

KUITULIINARULLA SILEÄ 40X60 CM
€5.40
-20%
Norm. €6.75

LOTUS SOFT EMBO WC-PAPERI
€7.90
-13%
Norm. €9.10(€0.49 / pc)

HETI RAIKAS HAJUSTAMATON ILMANRAIKASTAJA
€3.67
-20%
Norm. €4.59(€24.47 / l)

Dosing pump for 1 liter bottle
€12.72
-20%
Norm. €15.90

Heti Vohveli 40x60 cm lattiapyyhe
€3.88
-20%
Norm. €4.85

Heti Fresh Cotton 750 ml air freshener spray
€10.16
-20%
Norm. €12.70(€13.55 / l)

Heti Oven & Grill 750 ml cleaning spray
€11.76
-20%
Norm. €14.70(€15.68 / l)

Heti Loisto 750 ml spray glass surface cleaner
€6.64
-20%
Norm. €8.30(€8.85 / l)

Klorine Lemon 1 l toilet gel
€1.60
-24%
Norm. €2.10(€1.60 / l)

Immediately bergamot mint 500 ml hand dish spray
€2.39
-20%
Norm. €2.99(€4.78 / l)

HETI Kalpo 500 ml lime and rust remover
€9.12
-20%
Norm. €11.40(€18.24 / l)

Immediately 1 l Chlorine Wash Pro
€11.04
-20%
Norm. €13.80(€11.04 / l)

Abena Puri-line 750ml ready-to-use unscented glass cleaner
€2.92
-20%
Norm. €3.65(€3.89 / l)

LV White 750ml laundry detergent
€3.83
-20%
Norm. €4.79(€5.11 / l)

Tolu Manty 1 l general cleaner
€3.99
-13%
Norm. €4.59(€3.99 / l)

Abena Semi-Gloss 5 l Floor Wax
€31.92
-20%
Norm. €39.90(€6.38 / l)


Immediately 500 ml glass cleaner
€3.40
-20%
Norm. €4.25(€6.80 / l)

Domestos Orginal 750 ml toilet cleaner
€1.99
-20%
Norm. €2.49(€2.65 / l)

Heti 750 ml All purpose cleaner spray
€7.32
-20%
Norm. €9.15(€9.76 / l)

KUITULIINARULLA REIÄLLINEN 40X60 CM
€5.76
-20%
Norm. €7.20


Heti Yleipesu Joutsen 1 l scented general cleaner
€6.04
-20%
Norm. €7.55(€6.04 / l)

Heti Jälkidesi spray 750 ml disinfectant
€10.80
-20%
Norm. €13.50(€14.40 / l)

Abena Puri-Line 1 l Fragrance-Free All-Purpose Cleaner
€2.88
-20%
Norm. €3.60(€2.88 / l)

LV 750 ml concentrated fabric softener
€1.99
-20%
Norm. €2.49(€2.65 / l)

Klorine Unscented 1 l toilet gel
€1.60
-24%
Norm. €2.10(€1.60 / l)

Sun Classic 105 pc dishwasher tablet
€9.50
-5%
Norm. €9.99(€0.09 / pc)

LV Color 750 g washing powder concentrate
€3.32
-20%
Norm. €4.15(€4.43 / kg)

Klorine Eucalyptus 1 l toilet gel
€1.60
-24%
Norm. €2.10(€1.60 / l)


Heti Moniteho Joutsen 1 l cleansing conditioner
€6.31
-20%
Norm. €7.89(€6.31 / l)

LV All-In-One 40 pc dishwasher tablet
€4.95
-20%
Norm. €6.19(€0.12 / pc)

Heti Moniteho spray 750 ml caring cleaning agent
€10.08
-20%
Norm. €12.60(€13.44 / l)

LV 750ml Color laundry liquid
€3.67
-20%
Norm. €4.59(€4.89 / l)

Showing 61 - 120 of 177