Suggested products
Suggested products

Household & Cleaning Deals

Showing 121 - 177 of 177

Showing 121 - 177 of 177

Sort By:

Sort By:

Rosa LD 30 l 20 kpl/rll White Bin Bag
€1.00
-35%
Norm. €1.55
Heti Kapu Joutsen 1 l cleaning agent for sanitary facilities
€8.40
-20%
Norm. €10.50(€8.40 / l)

HETI PUHDAS 100KPL KONETISKITABLETTI
€15.04
-20%
Norm. €18.80(€0.15 / pc)

Immediately 500 ml hand dishwashing liquid
€2.15
-20%
Norm. €2.69(€4.30 / l)

Heti Matto 1 l cleaner for textile floors
€9.04
-20%
Norm. €11.30(€9.04 / l)

Immediately 50x50 cm fiber towel 100 sheets/roll
€17.64
-20%
Norm. €22.05(€0.18 / pc)

Heti Jälkidi 5 l surface disinfectant
€24.72
-20%
Norm. €30.90(€4.94 / l)

Heti Kesä 500 ml laundry vinegar
€4.63
-20%
Norm. €5.79(€9.26 / l)

Heti Trio 5 l disinfectant cleaner for surfaces
€55.92
-20%
Norm. €69.90(€11.18 / l)

Heti 500 ml WC-gel
€2.52
-20%
Norm. €3.15(€5.04 / l)


Vikan 156cm wooden handle with thread
€8.99
-25%
Norm. €11.99

Heti Moniteho Joutsen 5 l general cleaning and care agent
€25.60
-20%
Norm. €32.00(€5.12 / l)

Immediately Lavender 500 ml laundry vinegar
€4.63
-20%
Norm. €5.79(€9.26 / l)

Abena Matte 5 l Floor Wax
€27.92
-20%
Norm. €34.90(€5.58 / l)

Abena Puri-Line 5 l Liquid Laundry Detergent
€24.56
-20%
Norm. €30.70(€4.91 / l)

Abena Drip Tray Dispenso for Wire Rack
€5.36
-20%
Norm. €6.70

LV Pikkuväki 1.5 l laundry liquid
€5.91
-20%
Norm. €7.39(€3.94 / l)

Instantly Stain-free 750 ml stain remover
€7.92
-20%
Norm. €9.90(€10.56 / l)


Wow! Sport 1.5 l laundry liquid
€2.49
-17%
Norm. €2.99(€1.66 / l)

ABENA PURI-LINE 5 KG KIRJOPYYKINPESUJ.
€11.40
-20%
Norm. €14.25(€2.28 / kg)

Immediately Fresh 500 ml laundry vinegar
€4.63
-20%
Norm. €5.79(€9.26 / l)

Ykä Absorbent Powder 240 g
€20.56
-20%
Norm. €25.70(€85.67 / kg)

LV 1l Pine Soap - All-Purpose Cleaner
€2.79
-20%
Norm. €3.49(€2.79 / l)

Immediately 2in1 500 ml stain removal spray
€3.51
-20%
Norm. €4.39(€7.02 / l)

Heti Huoleton 1 kg Urinal Tablets
€37.52
-20%
Norm. €46.90(€37.52 / kg)

Kotoilu bio waste container
€2.99
-57%
Norm. €6.99

Kärcher RCW 2 window cleaning robot
€169.00
-15%
Norm. €199.00

Orthex stone grey pendulum escutcheon
€6.26 - €18.83
-30%

Orthex Washing basket 46 L stone grey
€5.71
-30%
Norm. €8.15

Orthex Laundry basket 60 L stone grey
€12.80
-30%
Norm. €18.29

Orthex 60 l laundry basket
€12.80
-30%
Norm. €18.29

Orthex 30 l laundry/universal basket
€5.74
-30%
Norm. €8.20

SmartStore Collect black set
€44.93
-25%
Norm. €59.90

Orthex Laundry basket 45 L stone grey
€11.19
-30%
Norm. €15.99

Orthex 25 l heiluriroskis
€12.35
-30%
Norm. €17.65

Orthex 45 l laundry basket
€11.19
-30%
Norm. €15.99

Softcare 500 ml Nokipesu
€5.99
-15%
Norm. €7.05(€11.98 / l)

SmartStore Collect white set
€44.93
-25%
Norm. €59.90

SmartStore Collect 46 Slim white set
€42.30
-25%
Norm. €56.40

Vileda Miraclea stain remover sponge
€3.61
-15%
Norm. €4.25(€0.90 / pc)

Kärcher RCW 4 window cleaning robot
€229.00
-8%
Norm. €249.00

Orthex Waste basket 15 L stone grey
€5.85
-30%
Norm. €8.35

Vileda Turbo 2in1 replacement mop
€8.90
-8%
Norm. €9.69

Smartstore Collect 5 l bio-astia
€10.49
-25%
Norm. €13.99

Orthex 46 l Laundry basket
€5.24
-30%
Norm. €7.49

Ryobi One+ RWV18-0 18V window cleaner body
€69.00
-22%
Norm. €89.00

Softcare 500 ml kodin rasvapesu
€5.86
-15%
Norm. €6.89(€11.72 / l)

Orthex Washing basket 30 L stone grey
€6.02
-30%
Norm. €8.60

Vileda Turbo Smart Pedal Bucket Mop Set
€29.90
-24%
Norm. €39.50


SmartStore Collect 46 Slim musta setti
€42.30
-25%
Norm. €56.40

Vileda's short-armed rich set
€5.99
-20%
Norm. €7.49

SmartStore Collect 46 Slim white box+lid
€34.13
-25%
Norm. €45.50

SmartStore Collect 46 Slim black box+lid
€34.13
-25%
Norm. €45.50

Showing 121 - 177 of 177