Suggested products
Suggested products

Health, Beauty & Personal Care Deals

Showing 541 - 600 of 763

Showing 541 - 600 of 763

Sort By:

Sort By:

Ida Warg Beauty Late Night 200ml shower mousse
€7.11
-30%
Norm. €10.15(€35.55 / l)

Blistex Sensitive Mint Melon 4,25g lip balm
€2.23
-20%
Norm. €2.79(€557.50 / kg)

Abri-Fix cotton 3 kpl hygieniahousut
€25.52
-20%
Norm. €31.90

Libresse Classic 50 pcs panty liners
€2.00
-15%
Norm. €2.35(€0.04 / pc)

Libresse Ultra Long 28 pcs wingless bandage duo pack
€2.80
-15%
Norm. €3.29(€0.20 / pc)

Abena Pants S1 Premium 16 pcs incontinence pants
€13.12
-20%
Norm. €16.40(€0.82 / pc)


Tena Bibs 150 kpl ruokalappu
€21.17
-15%
Norm. €24.90(€0.14 / pc)

Blistex Medilip 4,25g lip balm
€1.56
-20%
Norm. €1.95(€390.00 / kg)

Nivea Derma Dry Control Maximum 50 ml antiperspirantti roll-on
€6.23
-20%
Norm. €7.79(€124.60 / l)

Nivea 50ml Derma Control Defend Deo Stick -antiperspirant
€3.95
-20%
Norm. €4.94(€79.00 / l)

ABENA 100KPL TEIPPIKIINNITYS RUOKALAPPU
€8.40
-20%
Norm. €10.50

Tena Silhouette Pants Plus M 9 pcs incontinence pants
€9.77
-15%
Norm. €11.49(€1.09 / pc)

Abena Slip M1 Premium 26 tape diapers
€19.28
-20%
Norm. €24.10(€0.74 / pc)

Abena Wing S2 Premium 15 kpl Belted Diaper
€11.60
-20%
Norm. €14.50(€0.77 / pc)

Herbina 250ml shampoo Moisturizing
€3.19
-20%
Norm. €3.99(€12.76 / l)

NIVEA 150ml Dry Comfort Deo Spray -antiperspirant
€2.51
-20%
Norm. €3.14(€16.73 / l)

Nivea Shea Butter & Botanical Oil 250 ml Shower Soap
€1.98
-20%
Norm. €2.48(€7.92 / l)




NIVEA MEN 50ml Dry Fresh Deo Roll-On -antiperspirant
€2.44
-20%
Norm. €3.05(€48.80 / l)


Nivea Creme Aloe 250 ml shower soap
€1.82
-20%
Norm. €2.28(€7.28 / l)

Tena ProSkin Barrier Cream 150 ml protective cream
€5.40
-15%
Norm. €6.35(€36.00 / l)

Libresse Long 26 pcs panty liners
€2.00
-15%
Norm. €2.35(€0.08 / pc)

Abena 23x16 cm 50 pc wash glove
€3.36
-20%
Norm. €4.20(€0.07 / pc)

Rexona Aloe Fresh 225 ml Shower Soap
€1.99
-13%
Norm. €2.29(€8.84 / l)

Ida Warg Beauty 150ml leave-in conditioner spray
€8.54
-30%
Norm. €12.20(€56.93 / l)



Rexona Maximum Protection FM Clean Scent 45 ml stick
€7.49
-20%
Norm. €9.35(€166.44 / l)

Libresse Ultra Night Extra Wing 9 sanitary napkins
€1.79
-15%
Norm. €2.10(€0.20 / pc)

LV for Dandruff-Prone Scalp 250 ml Shampoo
€2.60
-20%
Norm. €3.25(€10.40 / l)

Libresse Regular Extra Protection 24 pcs panty protection
€2.00
-15%
Norm. €2.35(€0.08 / pc)

Libresse Extra Long 38 kpl pikkuhousunsuoja
€3.02
-15%
Norm. €3.55(€0.08 / pc)

Rexona 48h Shower Fresh 50 ml Antiperspirant Deo Roll-on
€2.50
-7%
Norm. €2.69(€50.00 / l)

Rexona Advanced Protection Cotton Dry 50 ml Roll-On
€2.50
-32%
Norm. €3.69(€50.00 / l)

Libresse Long 50 pcs panty liners
€3.14
-15%
Norm. €3.69(€0.06 / pc)

Herbina 250ml shower gel Caring Lingonberry
€2.79
-20%
Norm. €3.49(€11.16 / l)

Abena 90x45 cm pestävä ruokalappu
€9.40
-20%
Norm. €11.75

Nivea Men Dry Impact 50ml antiperspirant deo stick
€2.83
-20%
Norm. €3.54(€56.60 / l)

Blistex Agave Rescue 3,7g Lip Balm
€2.39
-20%
Norm. €2.99(€597.50 / kg)

Ida Warg Beauty Volume 250ml volumizing conditioner
€10.96
-30%
Norm. €15.65(€43.84 / l)


L300 Hyaluronic Age Renewal 15ml eye cream
€10.47
-30%
Norm. €14.95(€698.00 / l)

NIVEA MEN 150ml Dry Fresh Deo Spray -antiperspirant
€3.18
-20%
Norm. €3.98(€21.20 / l)

NIVEA 50ml Dry Comfort Deo Stick -antiperspirant
€3.40
-20%
Norm. €4.25(€68.00 / l)


Ida Warg Beauty 50ml self-tanning cream for face
€11.52
-30%
Norm. €16.45(€230.40 / l)

rent a house
€2.63
-20%
Norm. €3.29

Ida Warg Beauty Everyday 250ml conditioner
€10.96
-30%
Norm. €15.65(€43.84 / l)

Libresse Ultra Long Wing 12 sanitary pads
€1.79
-15%
Norm. €2.10(€0.15 / pc)

Lumene Klassikko 50 ml revitalizing night cream
€9.27
-40%
Norm. €15.45(€185.40 / l)

Lumene Klassikko 50 ml shine-controlling day cream
€3.59
-40%
Norm. €5.99(€71.80 / l)

Tena Men Active Fit Pants S/M 9 pcs incontinence pants
€9.27
-15%
Norm. €10.90(€1.03 / pc)

Ida Warg Beauty Silver 250ml Hair Mask
€11.06
-30%
Norm. €15.80(€44.24 / l)

London Grace  Glossy Top Coat
€6.90
-42%
Norm. €11.90(€460.00 / l)

Abena Slip Junior XS2 Premium 32 pcs tape diaper
€20.32
-20%
Norm. €25.40(€0.64 / pc)

Showing 541 - 600 of 763