Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 30 of 30

Showing 1 - 30 of 30

Sort By:

Sort By:

Reeva beef-flavored 75 g noodle cup
€1.39
(€18.53 / kg)


Euro-East 680g sauerkraut
€2.69
(€3.96 / kg)

Kikkoma 150 ml gluten-free soy sauce
€3.99
(€26.60 / l)

Spice Up! 110g ginger paste
€2.40
(€21.82 / kg)

Kikkoma 500 ml soy sauce
€5.29
(€10.58 / l)

Kikkoman Organic 150ml soy sauce
€3.99
(€22.67 / l)




Curti Sushi rice 1kg
€2.99
(€2.99 / kg)

Kikkoma 150 ml soy sauce
€3.14
(€20.93 / l)

Bazar 300 g wine leaf rolls
€3.39
(€11.30 / kg)


Yutaka 11g nori merilevä
€2.95
(€26.82 / kg)

Kikkoma less salt 150 ml soy sauce
€4.07
(€27.13 / l)

Soy King Soy sauce
€6.85
(€13.70 / l)

Dovga 1 kg buckwheat groats
€4.29
(€4.29 / kg)

Dovgan 530 g eggplant in chili sauce
€3.99
(€7.53 / kg)

Royal Family Mochi Peanut Butter 120g
€4.93
(€41.08 / kg)

Kikkoman Less salt 250 ml soy sauce
€5.49
(€21.96 / l)

Twinings Matcha green tea 25x1,5g
€4.99
(€134.86 / kg)


Exotic Food 870 g chilikastike
€3.98
(€4.57 / kg)

Yutaka Wakame 40g dried seaweed
€4.10
(€102.50 / kg)

Dovgan 530 g grilled paprika
€4.25
(€8.02 / kg)


Eldorado coconut milk 400ml
€1.85
(€4.63 / l)

Showing 1 - 30 of 30